ЗАД „ОЗК-Застраховане“ АД вече и с онлайн продажба на застраховка „Гражданска отговорност“
15 % отстъпка при еднократно плащане на Полица, поръчана онлайн
На 3 август 2020 г. ЗАД „ОЗК-Застраховане“ АД стартира онлайн портал за сключване на застраховки. Първият предложен продукт е задължителната застраховка Гражданска отговорност. Клиентите на Компанията получават 15% отстъпка за еднократно плащане на застраховка, поръчана онлайн през www.online.ozk.bg
Вече бързо, лесно, удобно и изгодно всеки клиент на ЗАД „ОЗК-Застраховане“ АД може да заяви издаване на полица или плащане на вноска по всяко време на денонощието, в работни и почивни дни, от вкъщи, през телефона или настолния си компютър, независимо къде се намира.
Всичко се осъществява по електронен път, след попълване на онлайн форма, след което клиентът получава на e-mail си линк за потвърждение. Плащането на сумата се извършва отново през Интернет, а клиентите на Компанията получават безплатно полицата си по куриер. Всеки може да изчисли индикативната цена на застраховката с помощта на Калкулатор на сайта на ЗАД „ОЗК-Застраховане“ АД.
През Портала всеки клиент може да извършва плащане и на поредна дължима вноска по сключена застраховка Гражданска отговорност, като получава безплатно по пощата стикер, талон и сертификат за „Зелена карта“. На сайта, меню „Плащане на вноска“ клиентите на Компанията могат да заплатят поредна дължима вноска и по всички видове полици, издадени от ЗАД „ОЗК-Застраховане“ АД.
Вече 23 години ЗАД „ОЗК-Застраховане“ АД предоставя най-добрите продукти и услуги за клиентите си. Създаването на онлайн портала е израз на желанието на Компанията да осигури удобство, бързина и комфорт за гражданите, които да избрали да й се доверят.
Организират специална вечеря за Путин в Индия, президентът на Русия отговори с красноречив жест
Транспортираха много болна жена директно в моргата, впоследствие тя почина
Защо трябва да имате краставица в колата си през зимата
Чуден хляб, изпечен в плик – винаги перфектно мек и с хрупкава коричка!
Ямболски джигит и немски гастрольор паркираха безплатно на ул. "Лермонтов" в Бургас, но кой изтръгна ограничителните колчета
Поставете сол на прозореца тази зима и забравете за влагата и конденза
Шофьор свали сам скоба от колата си и си тръгна
Националният форум „Учители вдъхновители“ събра образователни експерти от цялата страна в Бургас
Зверска катастрофа едва не праща в гроба Веско Маринов – счупени ребра и месеци в болница!
71% подкрепят протестите срещу бюджета, почти 50% искат оставка на кабинета
НИМХ предупреди 4 града за 5 декември
Минус 17° отчетоха термометрите в Североизточна Турция
