Муки продава имотите на Стоянка Мутафова с обява във фейсбук
Дъщерята на покойната ни актриса Стоянка Мутафова - Мария Грубешлиева, продава имот, останал й в наследство от звездната й майка. Муки, както наричат писателката в светските среди, пусна обява в личния си профил в социалната мрежа, където обяви земя в морския ни курорт "Свети Влас" за продажба.
"Продавам наследствен парцел в град "Св. Влас" с панорамна гледка", написа Муки и добави телефонния номер на мениджъра на Стоянка - Евгени Боянов, който по всяка вероятност отговаря за сделката на Грубешлиева с евентуален нов собственик на терена.
"Не става дума за пари. Тя си има достатъчно. Просто жената няма какво да прави този парцел. Тепърва няма да тръгне да строй къщи. Иска да го продаде, за да може някой да се радва на хубавото място и да бъде използваемо, разказват пред "Телеграф" близки на Муки.
От известно време насам се шушука, че Муки имала в наследство от доведения си баща Нейчо Попов и друг имот на родното Черноморие, затова и нямала нужда от още.
В момента Муки живее в дома, който обитаваха двете със Стоянка, до последния дъх на голямата ни театралка, в столичния квартал "Лозенец". В началото на месеца бе открита и паметна плоча на кооперацията, късето живяха и твориха Мутафова, Нейчо Попов и Георги Калоянчев.
Тогава Муки заяви: "Никога няма да продам дома на Стоянка и да оскверня паметта й. Тя живя тук 60 г. Всяко ъгълче ми напомня за нея и ще живея до края с тези спомени"./show.blitz.bg
Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август
Часове за 5 километра: Ремонт блокира важна връзка с АМ "Тракия"
Вдигнаха въздушна линейка за дете в критично състояние, паднало от тротинетка
Софийският университет разкрива три нови магистратури в Бургас
Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега
Няма ракетна заплаха за България, но Иран отваря фронт за хибридни атаки
Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище
TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България
„Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас
Мира Добрева отказа „Дондуков“ 2: Тайна двойка я поиска за вицепрезидент
Внезапно почина бившият кмет на Варна Богдан Караденчев
България ще бъде домакин на среща на ръководството на един от най-големите туроператори в света - TUI Group
