Петър Кърджилов излиза от ареста
Той беше задържан след конфликт на "Орлов мост"
Пуснаха Петър Кърджилов от ареста. Мъжът беше задържан, след като нападна и заля с вода възрастна жена на "Орлов мост". Тя също беше разпитана и след това освободена. Кърджилов пък бе оставен в ареста за 72 часа, информират от NOVA.
Облечен с жълта жилетка, бившият пиар на бившата кметица на "Младост" Десислава Иванчева крещеше на пенсионерката "Марш оттук!", когато тя му отвърна с бастуна си в опит да се защити, предава vesti.bg.
Кърджилов се опита да привлече вниманието с крясъци, че го отвеждат и че го боли, след като му поставиха белезниците. Зам.-шефът на охранителната полиция комисар Тони Тодоров обаче обясни, че арестът му е проведен по всички правила, а белезниците са сложени заради агресивното му поведение.
Силни и слаби страни на зодиите
Дара се прочу и в Грузия
Огромен отзвук в Италия за победата на Дара
Катастрофа между два камиона затвори временно Прохода на Републиката
Печено пиле с лимон и розмарин - стъпка по стъпка за перфектна храна
Кметът на София с коментар за Дара и Евровизия
Силни и слаби страни на зодиите
17/05/2026, Неделя 14:10
0
Лили Иванов с обръщение към Дара след фурора
Ники Кънчев изригна след победата на Дара
Карнобат домакин на "Млад огнеборец"
Зловещата смърт на мъж във Витоша: Мечка ли го погуби, има и втора версия
Премиерът Румен Радев с коментар за Дара
Президентът с първа реакция след фурора на Дара
