Кола се вряза в бар във Франция, има ранени
Инцидентът е станал в малка комуна във Вензел
13 души пострадаха в Източна Франция, когато кола се вряза в хората в малък бар, съобщиха от префектурата на департамента Сона и Луара. Инцидентът стана в полунощ в малка комуна във Вензел. Колата тръгна срещу хората, които били на един от баровете. Шофьорът бил пиян. Той е арестуван.
На място работят пожарникари, спасители и жандармерия.Лекарите са прегледали 16 души, от тях 12 са с леки рани, трима са в шок, едно момиче е с тежко раняване на краката, но без опасност за живота. Всички са приети в болница, се казва в съобщение на префектурата. Според местното издание в бара вечерта е имало вечеринка.
Един от посетителите е напуснал сградата, след това е седнал в колата и е дал назад като се е врязал в хората. След това се е опитал да се скрие. Според друго издание, когато колата се е врязала в тълпата, в бара е имало 200-300 души.
Полицаи пазят дома на Владо Загатото денонощно, а убиецът още е неизвестен
Тръмп смъмри Нетаняху преди Белия дом, а той излезе възторжен: Това бе един от най-добрите ни разговори
Юли си отива със страшна жега: До 36 градуса днес, 39 в петък
Дневен хороскоп за 29 юли 2026: Интуицията ще ви води към успех
Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ
28/07/2026, Вторник 22:00
2
Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни
Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички!
Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите
КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари
КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати
Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ
28/07/2026, Вторник 18:55
0
Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда
