Плажуващи превърнаха пясъка на Вромос в паркинг
Леки автомобили и джипове паркират на метри от морето, никой не им прави забележка
Туристи и местни жители погазват всички закони и норми за преминаване през плажната ивица. На подобна ситуация се е натъкнала читателка на Флагман.бг, която ни изпрати снимки от плаж Вромос.
Днес, когато със семейството се отдали на почивка, морската ивица се превърнала в нерегламентиран паркинг. Няколко души, които явно също са дошли да се порадват на слънцето, са решили, че трябва да паркират автомобили до хавлиите си, на метри от самата вода.
"Гледката е отвратителна. Компетентните органи трябва да вземат мерки. Около 3 хил. лв. е глобата и тези, които не спазват законите, трябва да бъдат санкционирани", пише нашата читателка. На Вромос ходят малко туристи, там плажът е спокоен и вероятно това позволява своеволия на гражданите.
Скандали за навлизане на МПС по пясъка е имало не един път. Именно затова и законът бе променен и минаването и престоя на коли, ремаркета и полуремаркета през морските плажове с изключение на извършването на спасителни и аварийни дейности, е абсолютно забраненo.
За съжаление обаче нито закон, нито санкции стряскат героите от кадрите по-долу.


Знаете ли как се правят легендарните странджански лангиди? В Етнографския музей ще ви разкажат
След оставката на Кандев: Ето кой става главен секретар на МВР
Остров Света Анастасия става „Етносфера“
Битка за ЦИК: Кой ще контролира изборната администрация до 2031 г.
Безумията по пътищата се раждат от една система, която никой не желае да спре, каза Николай Попов
Капан за катастрофи: Критичният недостиг на магистрали заклещи трафика в България
Биби, внимавай, че оставаш сам: Бруталният ултиматум на Тръмп към Нетаняху взриви Близкия изток
Рок-енд-рол на колела! Как аутсайдерите от Кюрасао спечелиха света още преди първия съдийски сигнал
Франция настръхна! Хиляди излязоха на бунт след бруталното убийство на 11-годишната Лиана
Технологична революция в BG смартфоните! ChatGPT превзема Viber
В едно министерство две медийни звезди идват в повече, смята Енауил Йорданов
6Fest се завръща в Царево

Дреме ми на шкафчетата! Раята да мре!