Лили на пост и молитва в манастир
Прошката дава само Господ и само той наказва, смята певицата
Лили Иванова е чест гост на монахините в Самоковския манастир „Покров Богородичен“, на който всяка година помага финансово. Последната сума която е дарила след Великден е 50 хиляди лв. за стенописа „Вход Господен“ в Светата обител. 80-годишната изпълнителка винаги идва при монахините в тежки за нея дни. За първи път Иванова е стояла на пост и молитва две седмици, след като и казват, че не може да има деца. Животоспасяващата операция след извънматочна бременност я кара да започна да вярва в чудеса. Бебето било от първия й мъж д-р Георги Павлов.
След като се разделила с него изпълнителката имала нужда от почивка и я намерила сред монахините. Оттогава Иванова и за всяка година и стои колкото и душа иска. "Вярвам в Бог, в себе си и истината. Аз не прощавам, но не отмъщавам. Прошката дава само Господ и само той наказва. Много обиди съм претърпяла и продължавам напред. Те някак са ме калили", казва примата на родната естрада. Според нея не изглежда на годините си защото се щади от грехове. "Не съм виновна, че не съм пила, не съм пушила не съм... Но не съм се лишавала от нищо. Просто винаги ми е харесало да живее като аскет, не съм самотна“, споделя още Лили, цитирана от „България Днес“.
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал

Грозно ли е това или похвално, за пример на подрастващи.