За Тръмп криза няма, спечелил не по-малко от $446 милиона за година
В предизборната си кампания твърдеше, че състоянието му е над $10 милиарда
През 2019 г. Доналд Тръмп е спечелил 21,4 млн. долара от своя курорт Мар-а-Лаго в щата Флорида. Това показва 78-страничния документ за доходите на американския президент, публикувани от Управлението по въпросите на етиката към правителството. В декларацията за 2018 г. доходът от комплекса е бил почти 22,7 млн. долара, предаде БГНЕС.
Печалбата от хотела във Вашингтон е паднала с 300 000 долара спрямо 2018 г. и представлява 40,5 милиона долара. От друга страна, през 2019 г. курортът Trump National Doral Miami е донесъл на президента 77,2 млн. долара, което е с 1,3 млн. повече от предходната година. Нараснали са и доходите от голф клуба в Бедминстър, щата Ню Джърси - от 15,7 млн. долара до 17,7 милиона.
Вестник „Уолстрийт джърнъл“ смята, че доходите на президента през 2019 г. са не по-малко от 446 милиона. По време на предизборната кампания през 2016 г. Тръмп твърдеше, че състоянието му надхвърля 10 милиарда долара. Експертите неведнъж изразяваха съмнение, според тях съвкупната стойност на активите му е значително по-малка.
Какво време ни очаква утре - 19 февруари
Кога човек се определя като алкохолозависим - официалните критерии
"Божествена комедия" по Данте Алигиери - за първи път на театралната сцена в Бургас
Защо сушенето на мокри обувки на радиатора е една от най-големите грешки, които може да направим?
Почина "Перфектния злодей" на Холивуд
Мъж хакна сайт на хотел, нае луксозни стаи за 1 цент
Лора Христова и Милена Тодорова с подвиг в щафетата
Момата срещу Ергенът - ще пренапише ли нов формат правилата на любовните предавания
Голяма трагедия в София: Жена почина след удар от трамвай
Близки разкриха има ли си нов мъж Никол Кидман
Последователката на Калушев София Андреева: Можеха да изстрелят съзнанието си през фонтанелата, защо да се гърмят
Ако сред обкръжението ви има човек с подобни признаци, възможно е да сте попаднали на вещица
