Ексклузивни кадри от екшъна в Кумлука
Спецоперацията продължава, екип на Флагман.БГ е на място
Операцията по прочистването на елементи, свързани с битовата престъпност в Бургаска област в ромския кв. Кумлука в морския град продължава. Репортер на Флагман.БГ засне един от арестуваните. Кадърът с нахлуването на спецчасти в този дом ни предостави наш читател.
До тук имало арестувани около 15 човека, които са закарани в участъка и с тях се провежда „събеседване”. Открити са множество авточасти, бяла и черна техника, както и инструменти за взломяване на врати и каси.
Според обаждания на дежурния ни телефон, подобни действия имало и в други райони на Бургас, както и в близки населени места. От пресцентъра на ОДМВР отказват информация, освен че операцията е мащабна, групите са били разработвани с месеци, докато се стигне до едновременна реализация.
Със сигурност това не е удар срещу дилърите на наркотици, защото сред арестуваните били някои от големите играчи по формирането на групи за взломяване на апартаменти след получаване на ценна информация по веригата.
Очаквайте подробности!
Кое е единственото село без жители в област Бургас
Полицията в Гърция арестува 20 души за измама с евросубсидии за 3 млн. €
Спомен за големите наводнения в Бургас и Самоков
Знаете ли къде е Кулата на самоубийците
Узреят ли първите ягоди, задължително у дома правя този десерт
Православен свещеник обясни за кого да запалим първата свещ в църквата: Мощен щит срещу злото!
Пет зодии на прага на съдбовен поврат
Момиче измина стотици километри, за да избяга от брак по принуда
Жена загина при тежка катастрофа
Супер сочни отвътре, леко хрупкави отвън и никой не познава от какво са
Бургас посреща премиерата на новия спектакъл „Край Марица“ на ансамбъл „Тракия“
Изкуствен интелект избира кандидатите за работа

Прости мангали, да ги махат всичките!
Че той и добър фотограф ще излезе...
Сега им пуснаха милицията. Извод : Га че, нЕкой разчиства позара на недвижими имоти ! А оФсете си мислят, че нашта полиция ги пази ! ха ха ха