×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Борислав Сарафов сезира МВР за функционирането на BG-ALERT
  • Ново мощно земетресение удари Турция
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Качулки нахлуха в Кумлука, разбиват врати и вадят престъпници


Качулки нахлуха в Кумлука, разбиват врати и вадят престъпници
На две места при подстъпите на бургаския квартал са поставени КПП-та – избирателно ровят багажници и купета
31 Юли 2020, Петък, 08:18 ч.
Автор: Флагман.БГ, Снимки: Светлозария КИДЕРОВА

Из гетото се носят крясъци и викове, тече операция по ограничаване на битовата престъпност

Ромският квартал Кумлука, населен с десетки хиляди обитатели, част от които дори нямат регистрация в Бургас, осъмна около 6 ч. тази сутрин с небивала досега блокада. Наш читател ни изпрати снимка от входа към гетото при кръстовището на ул. „Индустриална” и бул. „Владимир Вазов”. На това място се проверяват всички автомобили, които влизат и излизат от циганския район.

„Чуват се вече час и половина писъци на жени и деца. Разбиват вратите на къщите и буквално вадят хора от леглата навън с белезници”, свидетелства нашият читател. Според него операцията е мащабна, особено страшна била картината на ул. „Тамара”, където са наизлезли няколко стотин души и вдигат допълнителна врява на полицаите за това, че са натикали в микробусите много арестанти.

Второ КПП има до централната улица на квартала. От пресцентъра на ОДМВР-Бургас отказват информация, тъй като акцията продължавала. Тя се осъществява от бургаските криминалисти и специализираните сили на областната дирекция на полицията. Ставало въпрос за мощен удар срещу хора, свързани с битовата престъпност на територията на морския град.

Наш екип пътува към квартала. Очаквайте подробности! 
 




В категории: Крими


19
Коментара
19
Коментара по темата
19.
Мари
01.08.2020 10:12:55
0
1
От цяла България са се събрали там. Защо не го сринете този Комлук. Или ви трябват.
18.
Родопа ООД
31.07.2020 14:23:03
5
40
Браво за акцията.Бой по мангала.От мангала нищо не става само краде,лъже и пренасят болести.Нормално от ла.но какво друго да излезе.
17.
ДО МВР
31.07.2020 11:16:53
2
38
На ул.Любен Каравелов 80 живее Николай който готви и продава на едро Пико и Друсан Чай.Моля Компетентните органи да се Самосезират,защото ни Изтрови Децата този Деградирал Наркоман!
16.
запознат
31.07.2020 10:56:02
4
50
разбиват врати и вадят престъпници. РАЗБИЙТЕ ИМ ГЛАВИТЕ И НЯМА ДА ИМА СМИСЪЛ ДА ГИ ВАДИТЕ
15.
Николов
31.07.2020 10:22:13
7
36
Запалете ги
14.
Ромалее
31.07.2020 10:19:04
6
19
Споко! Кметът и полицията си чистят имиджа. А коментар 3 може и да е прав, че като нищо тарторите ще обещаят педкрепа срещу пари. На ромите и без това им е все едно за кой гласуват
13.
Мда
31.07.2020 10:13:13
5
19
Сега на бас,че Гешев ще кацне
12.
Хйдхййй
31.07.2020 10:08:40
7
9
Престъпник се става по деянията които вършиш , а съда произнася наказателната отговорност която трябва да понесеш. Иначе по твоята логика всички от герб са си чисти като кокичета и минзухарчета, никой не е осъждан
11.
Smith
31.07.2020 09:46:56
14
21
Престъпник става, когато се произнесе съда с осъдителна присъда. Дотогава може да е обвиняем, заподозрян и т.н. Във всички нормални бери държави е приложима презумпцията за невинност и има върховенство на закона, но в България на мутрите Борисов и Гешев щом са нарочили някой - си го обявяват за престъпник. Затова хората искат правова държава и са по площадите. Мутри вън!
10.
10
31.07.2020 09:28:30
5
7
Ония паляк,който реди Николай и Л.Каравелов 80 как е възможно да не си написал един коментар поне е мой нещо те няма Тея дни
9.
P R акции посъветски
31.07.2020 09:25:33
10
11
В стил : Храбрите чекисти громят враговете на народа после пак по старому
8.
Запознат
31.07.2020 09:05:39
4
44
Започна голямата чистка на акациите и комлука.Квартала трябва да е изселен и изчистен
7.
аз
31.07.2020 09:04:01
2
51
Браво! Извозвайте ги далече от населени места. Тази първобитна сган няма място в цивилизацията.
6.
Bingo
31.07.2020 08:57:55
27
25
Заглавието кърти напълно в стил Гешев. За да вадят престъпници трябва "извадените" да са с влязла в сила присъда а аз твърде много се съмнявам в това. Сега манговците най-вероятно ще бъдат инструктирани да ходят на контра протести и да стегнат редиците си за избори че иначе кой ще гласува за ГЕРБ освен те и армията от чиновници.
5.
Браво
31.07.2020 08:44:57
4
52
Браво,само превенция му е майката.Да знаят че всяка една секунда може да нахлуят качулките в колибите им.
4.
Do 3
31.07.2020 08:32:35
22
19
Мдааа хората предварително си купуват гласовете, на изборите "ПАК БИХА"!. "Честни избори".
3.
ГРОБ политическата мафия
31.07.2020 08:29:31
32
42
Спокойничко, подготвяме се за избори. Хващаме тарторите и дилърите и като обещаят, че циганите всички ще гласуват за ГРОБ на изборите, срещу кебапче и кинти, ще ги пуснем. Ситуацията се овладява. Спокойничко.
2.
Иван
31.07.2020 08:29:02
3
57
Браво.
1.
Иван
31.07.2020 08:24:36
3
82
Казвайте циганите на влакове и ги пращайте към прародината им, Индия.
Мангалите нямат място в България!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Снимките с Буфон са едно, големият срам на Юве в София е друго! Снимките с Буфон са едно, големият срам на Юве в София е друго! Идеален момент е да си припомним, че Ювентус е бил разгромен в България Бюджет 2025 на Приморско е исторически – с грижа и внимание към всяко населено място и човек Бюджет 2025 на Приморско е исторически – с грижа и внимание към всяко населено място и човек ПРИМ ФЕСТ, който промени облика ни като туристическа дестинация ще бъде надграден, всяка вечер ще има забавления и за гостите на Китен Няма да повярвате с каква двуметрова риба зарибиха река Тунджа Няма да повярвате с каква двуметрова риба зарибиха река Тунджа Веслоносът е нехищна риба, достига до два метра, храни се планктон и по естествен начин прочиства от водорасли Константин Бачийски: Срещу лъжите отговарям с факти Константин Бачийски: Срещу лъжите отговарям с факти Клеветата не е позиция, фактите обаче са Пътна помощ от мелето на АМ "Тракия" отговаря: Сумата е висока за хора, които не разбират! Пътна помощ от мелето на АМ "Тракия" отговаря: Сумата е висока за хора, които не разбират! Внушенията, че сме злоупотребили с клиента, са клеветнически – работата беше извънредно сложна и документирана с фискален бон, твърди собственикът на „НК Асист“ С този лесен трик почиствате загорели съдове без търкане и препарати С този лесен трик почиствате загорели съдове без търкане и препарати Домашен метод, който спестява време, усилия и пари – само с 2 съставки от кухнята Издадоха тайната: Рецепта за крехко и вкусно агнешко, което се топи в устата Издадоха тайната: Рецепта за крехко и вкусно агнешко, което се топи в устата Гарантираме ви, че всички у дома ще останат очаровани и ще оберете овациите за шедьовъра си Бургас възстановява една от най-красивите си сгради с над 150-годишна история Бургас възстановява една от най-красивите си сгради с над 150-годишна история Сградата на Презенти се реставрира спешно след падане на части от фасадата Скандалната Мис България Елизабет Кравец яхна ултраскъпа кола Скандалната Мис България Елизабет Кравец яхна ултраскъпа кола Тя позира до новото си возило, а всички се чудят кой го е платил Депутатът от ПП-ДБ Йордан Иванов проговори за отношенията си с арестувания митнически шеф Депутатът от ПП-ДБ Йордан Иванов проговори за отношенията си с арестувания митнически шеф Не познавам човек на име Паскал. Не познавам и лице с фамилия Банкова, твърди депутатът от ПП-ДБ
Срина се при Гала Срина се при Гала Поводът за драмата му е внезапната смърт на оперния певец Борислав Спиров, който загина след нелепа катастрофа с камион Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Загиналият парашутист е бил член на 63-та парашутна бригада и е починал тази нощ във военната болница в Ниш от наранявания Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Виц на деня Виц на деня България е единствената държава, в която даже и неодушевените предмети си имат майка. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Горещото кафе в пластмасова чашка отнема 2/3 от мъжката потентност. Първо изгаря пръстите, а после и езика...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори