Започнаха преговори с протестиращите на Орлов мост, блокадата остава
Красимир Димитров настоява да пуснат автобусите от поне две линии, но хората от палатковия лагер искат Бойко Борисов да подаде оставка
Започнаха преговори с протестиращите на Орлов мост. Директорът на „Аварийна помощ и превенция“ към Община София Красимир Димитров каза пред Нова телевизия, че целта е да се разберат за автобусите от градския транспорт, но хората от палатковия лагер отказват да ги пуснат.
„Протестът е, за да има неудобство. Целта е управляващите да бъдат притеснени и да си подадат оставките“, каза един от протестиращите в разговор с репортера Вероника Димитрова.
„Притеснението го причинява Борисов“, добави друг от хората в палатковия лагер.
Антиправителствените протести в София продължават. Продължават и блокадите на ключови кръстовища.
Градският транспорт се движи с променен маршрут.
Снощи недоволните се събраха в триъгълника на властта, където е разположен единият палатков лагери. Демонстрантите хвърляха яйца и домати по Министерския съвет, а около 9 вечерта тръгнаха на традиционното шествие, като крайната им цел беше Орлов мост. Там протестиращите се сляха с другия палатков лагер. След това се разделиха на групи и затвориха и други ключови кръстовища.
Палатките пред Министерския съвет и на Орлов мост останаха и през нощта. Заявката на хората е, че няма да се оттеглят, докато не получат така желаните оставки.
Катастрофа блокира движението по АМ "Тракия" към Бургас
Топ 3 мъжкарски спортове
Грузински дизайнер прикова погледите с мода за мъже с перфектен релеф (СНИМКИ)
Обявиха Лора Христова за най-голямата изненада сред биатлонистите в Милано-Кортина
Три зодии скоро ще получат заслужена награда от Вселената
Бивш футболист на Етър получи присъда за наркоразпространение
GUCCI пише новата си модна история върху дупето на Кейт Мос (СНИМКИ)
Пълнозърнести крекери със семена – супер лесни, супер вкусни, стават за пости, а и са здравословни!
Изписване на бебе – как да се подготвим
В три областни дирекции на МВР вече има нови ръководители
Бургас чества Тодоровден с впечатляващи надскачания
Искаш ли да ми станеш гадже? Ергенът Стоян проси любов по улиците! (СНИМКИ)

Войната да не е демократично средство?
Знаеш ли колко демокрации са извоювани с война?
Я да се преведе във форма и да не излага институцията! Как да му имат респект хората, че той прилича като част от протеста? Иска да се слее с хората? Няма лошо, но скоро ще разбере че е на грешната страна, особено като му вземат и неговата оставка, че не е справил
Долу Крадеца и Убиеца на България -борисоФ!
Долу бухалката на изверга борисоф-гешеФ!
Свобода и просперитет за България!