Мария Игнатова се уреди със 6 бона заплата, показа и новото гадже
Бившата на Димитър Рачков се съгласила да се закача с колегите си от хайлайфа за немалка сума
Мария Игнатова ще взема сладка заплата от 6000 лв. за новата си роля - на водеща на „Папараци“, пише HotArena. Бившата на Димитър Рачков се съгласила да се закача с колегите си от хайлайфа за немалка сума.
От bTV, където Игнатова ще бъде водеща, отказват коментар по темата. Както стана ясно Мария поема „Папараци“ от Венета Райкова и предаването ще тръгне в малко по-различна посока.
От екипа заявяват желание да правят комедиен таблоид, каквото и да означава това. Така или иначе, досега не правеха материали в сух и документален вид, но запознати твърдят, че шоуто ще ползва опита на Мария от „Господари на ефира“ и „Пълна лудница“, за да освежи „Папараци“. Всъщност шоуто вече ще носи различно заглавие - „Папараци - Ново 20!“.
Това не е единственото „ново“ в живота на Марчето.
Преди седмица тя официално показа новата си изгора Ивайло Нойзи Цветков. С него се появи на купона по случай рождения ден на Кремена Халваджиян, пише „България днес“. На същото парти Димитър Рачков използва случая да покаже новата блондинка в живота си - плеймейтката Анита Димитрова.
Инфлуенсърката Софи: Баскетболист ми предложи 15 милиона долара за интимен контакт
Мечка се разходи най-културно из градски улици
01/06/2026, Понеделник 21:30
1
Трик за по-дълго съхранение на плодове и зеленчуци
Пълнени яйца с домашен сос: лесна рецепта
Руснак пред подпис с ПСЖ
Как реагират зодиите на критика
19-годишна зверски пребита, нападателят се издирва
Състоя се инициативата "Министър за един ден"
Бивш футболен национал почина на 33 години
7-годишно момче избяга от дома си в София, майката с разказ за драмата
Течна пица на тиган за 10 минути – само 6 супени лъжици брашно и заквасена сметана
След молба за развод мъж яхна багер и срути семейната къща
