Борисов не можел да се яви в парламента – „в момента пътува из страната“
Вместо това трима министри дават обяснения за новите социално-икономически мерки
Премиерът Бойко Борисов отказал да се яви в Народното събрание, защото пътувал из страната. От БСП днес за пореден път настояха министър-председателят да даде обяснение пред парламента за обявените социално-икономически мерки, свързани с коронавирусната пандемия.
От ГЕРБ обаче предложиха да пристигнат министрите на икономиката, на финансите и на труда, което бе одобрено.
Георги Свиленски от БСП поиска на два пъти Бойко Борисов също да се яви. След поредното му настояване председателят на Народното събрание Цвета Караянчева се принуди да обясни, че говорила с премиера, той обаче казал, че „в момента пътува из страната“ и „няма да може да дойде“.
Караянчева добави, че в парламента са ресорните министри и те могат да дадат много обстойни отговори на въпросите.
БСП предложиха изслушването на министрите да се излъчва по БНТ и БНР. Това обаче бе отхвърлено от мнозинството.
По този повод Цвета Караянчева заяви, че има интернет канал и всеки български гражданин можел да слуша дебатите там.
Малко след това Бойко Борисов се появи на живо във "Фейсбук". Този път той возеше с джипа министъра на енергетиката Теменужка Петкова.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Тези разходки няма да са цял месец я
баце ще дава оставка но прави безобразия и е тръгнал на обиколка да замита следи
Нали помниш как те нарече?
Или това не те касае, щото му дължиш много и не ти пука как те наричат?
Може ли такава черна неблагодарност?!