EVN остави няколко села в Бургаско без ток, не се знае докога
Повече от 12 часа гражданите са без електричество
Вече повече от 12 часа (от 21:36 снощи) 2 бургаски кв. Рудник и Черно море са без електричество. Още 4 села на север от Бургас - Брястовец, Изворище, Драганово, Дрянковец, също са останали без ток. За това сигнализира читател на Флагман.бг, който е възмутен от ситуацията и търси съдействие от медията ни.
"Електроразпределение Юг не дават никакви подробности, нито информация за това кога ще възстановят захранването. Подобно нещо се случва за пръв път през летния сезон. Липсата на информация обаче е безпрецедентна", пише още читателят ни Станчо.
Флагман.бг се свърза в EVN-Бургас откъдето уточниха, че в момента има авария, която засяга освен изброените горе населени места, и Черноморец.
"Има повреда в електроподаването. Нашите служители работят по отстраняването й, но не можем да се ангажираме и да дадем точен час на отстраняването на проблема", посочиха от ел.дружеството.
ВАШИТЕ СИГНАЛИ ИЗПРАЩАЙТЕ НА: [email protected] или на редакционните ни телефони: 056-84-02-81; 0899-84-80-81
Слави Василев: Радев каза, че е много важно рейтингът на парламента да се вдигне
Прост и евтин трик със сол прави чудеса по време на пране
Президентът: Недопустимо е в 21 век да има „работещи бедни“
150 години от избухването на Априлското въстание
3 зодии пред тежко изпитание, предстоят съдбоносни решения
Всички говорят за този полицай (СНИМКА)
Тръмп нарече Чарлз Трети „най-страхотния крал от всички“
Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака
Почина голям художник, предизвикал скандал с провокативни творби (СНИМКА)
Красиви имена черпят днес
Честваме 1 май - Денят на труда. Каква е историята на празника
