Ето го гаджето на Цитиридис
С Ева са заедно от няколко месеца
Николаос Цитиридис най-накрая показа публично новото си гадже на фестивала на изкуствата Арт Поток в Лозенец през уикенда. Хубавицата се казва Ева, работи в рекламна агенция и не е известна в публичното пространство. Самият Цитиридис призна в своето шоу преди време, че от няколко месеца има приятелка, в която е влюбен, но не иска да издава никакви подробности за гаджето си, за да запази любовта им далеч от медиите. Момичето също държи да запази анонимността си. Затова в Лозенец двамата пристигнали заедно и излезли на вечеря с негови приятели, но тя така и не отишла на премиерата на неговата книга "За вафлите и хората", за да не стане обект на фоторепортерите.
Присъстващите на феста описват момичето като изключително красиво и стройно, което по нищо не отстъпва на моделите. С Нико се запознали покрай общи приятели и той веднага си паднал по нея. След като се опознали, разбрали, че си допадат като характери и начин на мислене. В момента двамата са на почивка по Черноморието със свои приятели, но всеки ден ходят на усамотени плажове, за да избягат от папараците и да се радват на спокойствието и любовта си.
Засега все още не живеят заедно, но той вече я е запознал с майка си и с приятелите си. Така й показал, че търси сериозна връзка, а не еднократно забавление. Цитиридис е фен на сериозните отношения, а с бившата му Моника дори стигат до годеж. В момента, в който подготвят сватбата си обаче, комикът осъзнава, че е твърде млад за такава важна стъпка.
"Осъзнах, че да се оженя на 20 е най-голямата глупост, която мога да направя", признава той, пише Галерия.
Средната пенсия стига 543 евро, минималната заплата остава 620 евро
Плащаме 23 хил. евро на британец, пребит след мач на „Левски“ и ЦСКА
НАТО налива пари за ремонт на летище "София", иска да стане негова база
Обрат с „кървавата вдовица“ от Делта Хил: Ще влезе ли в затвора Елизабет Ланге след убийството на съпруга ѝ милионер?
Предлагането на работа у нас намалява, бизнесът наема все по-предпазливо
Проф. Мишо Константинов пресметна: Президентските избори ще са на 15 ноември
Справката за полетите на Пеевски вече е в парламента
Гърция погва Airbnb имотите, българи рискуват глоби до 20 000 евро
Пожарникарите нащрек: чакат до 350 пожара дневно в разгара на лятото
Кафето пак удря джоба, арабика и робуста скочиха рязко на борсите
Холанд преди Норвегия-Англия: Това е специално за мен
80-годишен шофьор блъсна испанец в Несебър

Знаех си че е дружинка малинка
И къде е това гадже? Има снимка само на някакъв джендър....