Добър старт на сезона за подводните риболовци от отбора на Несебър
Сезонът ще завърши с Държавното първенство, организирано от БФПС, което тази година ще се състои от 4-ти до 7-ми септември
През настоящия сезон Спортен клуб по подводен риболов „Несебър“ взе участия в три от турнирите от календара за Купа „България 2020“ на Българската федерация по подводни спортове. Тимът на Несебър се включи с почти пълен състав.
Надпреварата за Купа „България“, както и през предходните години, започна оспорвано още с първия турнир и се очертава с трудно предвидим финал.
Двама от несебърските състезатели - националът Мирослав Илчев и капитанът на отбора Веселин Томов, са в спора за предните позиции, заемайки третото и четвърто място във временното класиране.
На старта на сезона на 20 юни, с турнир „Стела Марис“ в гр. Приморско, състезателите на несебърския тим се класираха: Веселин Томов-трети, Мирослав Илчев - четвърти, а на седмо място застана един от новите състезатели на клуба - Мартин Баръмов.
На втория турнир „Димитър Минев“, провел се при много лоши метеорологични условия на 11 юли в град Созопол, несебърлии се класираха:Веселин Томов - пети, Мирослав Илчев – осми, а Мартин Баръмов остана единадесети.
На турнира за купа „Месембрия“, проведен в град Несебър, местните риболовци са отново в челото класиране като Мирослав Илчев е трети, Веселин Томов стана четвърти, а Петър Атанасов - пети.
За Купа „България“ предстоят още четири турнира: Купа „Варна“, Генчо Павлов - гр. Приморско, Портус Кария – гр.Шабла и организираният от несебърския клуб турнир за Купа „Несебър“, който ще се проведе на 30 август.
Сезонът ще завърши с Държавното първенство, организирано от БФПС, което тази година ще се състои от 4-ти до 7-ми септември в акваторията на град Несебър.
Опасно време в четвъртък
За историята: мечтата на Ню Йорк срещу машината Сан Антонио
Брокер на имоти измамил шестима с близо 100 000 евро, задържан е
Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света
Наглец задигна колело, не успя да разбие катинара и го носи през центъра на Бургас на гръб (ВИДЕО)
Екстрадират мъжа на русата Златка във Франция, ще го съдят за черното тото
Месото става лукс: Все повече хора купуват на кредит
Земетресение разлюля Турция
Кой е Евгени Симеонов - новият особен търговски управител на „Лукойл“
ЕК препоръча България да бъде поставена в процедура по прекомерен дефицит
Община Несебър представи регионалния план за действие за развитие на специализирани видове туризъм по проект Toural
Щракнаха белезниците на Красимир, който задигна ел. инструменти за 10 бона евро от завод "Хемус"
