Заповядайте днес на открита репетиция на невероятните "Фортисимо"
Бургаските таланти ще анонсират какво е включено в концерт - спектакъла "Вселена от гласове" на 2 август в Летния театър
Изключително талантливите и успешни изпълнители от ВА "Фортисимо" са подготвили богат и разнообразен репертоар за предстоящия си концерт - спектакъл "Вселена от гласове". Остават броени дни до голямото събитие, което ще се проведе на 2 август от 21.00 часа в Летния театър. Билети се продават на каса "Часовника" и в деня на събитието на Летния театър.
Вокалният ансамбъл прослави Бургас както на престижни национални, така и на международни сцени.
Младите певци с диригент Милена Добрева са радвали и друг път бургазлии, но този път ще предложат един истински спектакъл на публиката.
Гостуващи изпълнители ще са Георги Милчев - Годжи, Кристина Дончева и Вокална формация "Морски песъчинки".
"Фортисимо" отправят покана към всички медии и техни почитатели да присъстват на откритата репетиция на вокалния ансамбъл. Тя ще се състои днес в 18.00 часа на терасата на КЦ" Морско казино".
Отглеждане на домати на балкона: Наръчник за сочна реколта в градски условия
Ивайло Мирчев: Няма подарено оръжие на Украйна
Как да се справим с хроничното безсъние
Храни за пречистване на черния дроб
Бърз чийзкейк в чаша с горски плодове: Рецепта без печене
Никола Цолов кара България да мечтае
Как да намалим праха по мебелите: Трикът с омекотител за дълготраен блясък
"Нефтохимик" с много важно попълнение
Заради войната: Презервативите поскъпват с 30%
Черноморец с голям трансфер
Горивата в България поевтиняват
Зловеща катастрофа, трима мъже издъхнаха на място
