230 излекувани от коронавирус, повече са от новите заразени
Най-много са новозаразените в София - 60, следвани от Варна - с 25 и Благоевград - с 19
230 българи са излекувани от коронавирус през последните 24 часа, съобщава БНТ. 194 пък са новите заразени при направени 3 832 PCR теста, показват официалните данни, публикувани в Единния информационен портал към полунощ.
От над 10 600 общо, 686 пациенти с коронавирус остават в болница, от които 39 са в интензивни отделения.
Броят на оздравелите расте - 230 души са излекуваните за последните 24 часа.
Още 7 души обаче не са успели да се преборят с болестта и така починалите от началото на епидемията у нас стават 347.
Най-много са новозаразените в София - 60, следвани от Варна - с 25 и Благоевград - с 19.
Разпределението на случаите по другите области е: Велико Търново – 3, Враца – 4, Габрово – 5, Добрич – 5, Кърджали – 2, Кюстендил – 5, Пазарджик - 7, Перник – 3, Плевен – 3, Пловдив – 16, Разград – 2, Русе – 3, Сливен – 7, Смолян – 1, Стара Загора – 3, Хасково – 5, Ямбол – 3.
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“

Ако една проба е положителна, се правят най-малко 2 отрицателни, за да се обяви за здрав. Тоест уж заразеният, шото може и да не е заразен" влиза в статистиките няколко пъти. Ето защо никога няма да могат да излязат точно броят заразени, броят оздравели и броят починали. Числата ще се разминават сериозно и разликата ще е поне 2 пъти
Няма починал "ОТ" вируса,а "С".