Този петък в Bedroom Beach ще бъде горещо - вадят претендентките за Playmate Of The Year 2020
Сред тях са известната кандидат кметица от Момин проход Диана Габровска, медицинска сестра и други изкусителки
В годината с най-много корони в света, светският елит очаква най-специалната - тази, която ще заблести на главата на бъдещата носителка на титлата Playmate of the Year 2020 | Playboy TV. Кои са претендентките за най-престижния конкурс в България обаче, ще разберат ексклузивно гостите Bedroom Beach в Слънчев Бряг, този петък, 24 юли, от 23:00 ч. Партито ще е в типичния горещ стил на Playboy, но ще се състои при изключителни мерки за сигурност на присъстващите, поради което и достъпът до него е възможен само с предварителна резервация по телефона.
Вируси и протести няма да спрат устремилите се към титлата „Най-сексапилна българка” момичета. От последния петък на юли до първата седмица на ноември надпреварата между претендентките за Playmate of the Year 2020 | Playboy TV традиционно ще се води с всякакви средства на живи партита, в специални предавания и в социалните медии. А победителката, която ще стане известна през есента, я очакват уникална, ръчно изработена корона от бутиковите бижута Aviel HandMade, нов автомобил от „Ауто Италия”, 20 000 лева и още куп подаръци от спонсорите на конкурса – както за нея, така и за останалите момичета.
Сред претендентките са известната кандидат кметица от Момин проход Диана Габровска, медицинска сестра (истинска, а не от секс фантазия), специалистка по дигитален мениджмънт, студентки, танцьорки, работещи в чужбина момичета и... не съвсем момичета.
Традиционно стартът на Playmate of the Year 2020 | Playboy TV и тази година се подкрепя от алкохолния лидер „Перно рикар”, домакините Bedroom Beach, Aqua Nevis Club Hotel, топ гримьора Пепа Стоянова - ProFace, коафьора Жорж Тодоров и луксозния транспорт на „Дирент”. Тазгодишната селекция е повече от любопитна и ще ви шокира доста. Очаква ви невероятна нощ на 24 юли, която ще започне точно в 23:00 ч. в Bedroom Beach. Не пропускайте да видите ексклузивното представяне на най-новите претендентки за титлата Playmate of the Year 2020 | Playboy TV, които въпреки впечатляващата си външност, вярват на думите на Джак Изкормвача и главния редактор на Playboy-България, Любен Дилов-син, че най-важна е вътрешната красота на жените.
За резервации: 0888 860 666, 0888 764 422
За повече подробности: ТУК
Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим
Италианско проучване: Полифлорният мед показа защитен ефект върху кожни клетки при UV стрес
Юксел Кадриев разтопи Венцислава с любовно послание от Атина
Край на автоматичния ръст на минималната заплата: Нов механизъм сменя досегашната формула
25/08/2026, Вторник 20:30
0
Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд
Искате ли зимен Teen Boom Fest? 12 000 млади и родители застанаха зад каузата срещу фентанила
Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте
От Ламанша директно в Поморие: Цанко Цанков влиза в морето с деца и туристи за безплатни уроци
Радостин Василев влиза в битката за президент, МЕЧ издига Красимир Манов за вице
Малко Търново става духовен център: Започва Юбилейната година за поклонение в Светилището на Пресвета Богородица
НАП затяга контрола: Всеки внос на земеделска продукция ще минава през проверки
Голямата промяна за шофьорите е факт: 5 години щети ще диктуват цената на Гражданската
