Сблъсък на противници и привърженици на президента на Морска гара в Бургас
Десетина човека настояват за оставката на президента
Противници и поддръжници на президента Румен Радев от Бургас току-що влязоха в челен сблъсък в района на Морска гара, видя репортер на Флагман.бг. На входа на военноморското учение „Бриз 2020” от рано тази сутрин са десетина човека, които настояват за оставката на държавния глава.
Сред тях лесно разпознаваеми са няколко знакови фигури на ГЕРБ от младежката структура. Около 08:15 часа срещу протестиращите се запъти друга група, водена от Асен Бонджев и Стефан Петров – Машината.
Флагман.бг единствен успя да заснеме срещата им.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Политиците не са футболни отбори, които си избираме и им изтъкваме успехите или провалите.
Политиката НЕ Е подкрепа за хора, а за РЕШЕНИЯ.
Защото тези решения определят промените в нашия ЖИВОТ.
Няма смисъл да подкрепяш Радев, Борисов, Иванов, Петров, Марко Тотев, защото всеки от тях днес може да е на твоя страна, а утре - срещу теб.
Подкрепяйте КОНКРЕТНИ РЕШЕНИЯ. Всеки, който участва във фенклуб на някой политик е ВРЕДЕН
Единствения президент освиркван от народа и наричан разединител.
Нито ЖЕЛЮ нито ПЪРВАНОВ нито Стоянов даже и оня гербавия не са освирквани досега..
а фатмака ......
Да си ходи Радев
Иска безвластие когато доходите на държавата се сриват на фона на безпрезедентна икономическа световна криза - това означава анархия и точно мутрите печелят от анархията.
Радев - Мутра
Значи имаме МУТРОПРЕЗИДЕНТ
ИЗМИТАЙТЕ СЕ!!!!