Ден 7: София продължава да протестира и след министерските оставки
Полицията е взела допълнителни мерки срещу провокатори
Няколко хиляди се събраха за пореден протест в София с искане за оставки на правителството и главния прокурор Иван Гешев, предава репортер на Флагман.бг от горещата точка.
Днес е 7-ият ден от началото на демонстрацииte.
Протестиращите започнаха да се събират отново след 17 ч. пред Президентството. Преместиха се пред Министерския съвет, направиха кратко шествие до парламента и пак се върнаха пред правителствената сграда.
Новината за трите министерски оставки обаче не успокои особено множеството, което настоява за оставка на правителството.
Към 21,30 ч. във и около триъгълника на властта все още има хиляди, които вдигат сериозен шум. Полицията е взела мерки и не допуска протестиращи до бившия Партиен дом след снощните ексцесии на съмнителни елементи.
Интрига тази вечер е дали ще има отново безредици на провокатори.

Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C

А ТЪПИЯ ПОЖАРНИКАР ДА СИ КАРА РСПАБ-ИЯ АВТОМОБИЛ ,ПОНЕ ТОВА РАЗБРАХМЕ ЧЕ ГО МОЖЕ,ДА СДАВА КАБИНЕТА И СЕ МАХА.ОТ ПОЛИТИКА СЕ ВИДЯ ЧЕ НЕ РАЗБИРА ,НЯМА ДАР СЛОВО,НЯМА ИНТЕЛЕКТА ДА УПРАВЛЯВА СЕБЕ СИ ,А ТРЪГНАЛ ЦЯЛА ДЪРЖАВА ДА СГЛОБЯВА НЕКАДЪРНИКА ПРОСТ.
ВСИЧКИ ЗАКОНИ С РЕФЕРЕНДУМ !!!
НЕ МОЖЕ 260 ТИКВЕНИКА ДА РЕШАВАТ КОЕ Е ДОБРЕ ЗА НАРОДА ,АКО НЕ ГЛАДУВАТ И НЕ СА НА МЕСЕЧНА ЗАПЛАТА ОТ 700ЛВ
Сърбия - Вучич усмири протестите с палки и сълзотворен газ!
Русия - 100 арестувани при протести заради конституционни промени и полицията биеше яко!
Бразилия - полицията налага яко протестиращи!
Спомнете си Турция преди няколко години - пуча - бой, арести, разстрели!
Франция - жълтите жилетки - сълзотворен газ и як бой!
Само тука полицията стои мирно и не предприема нищо!
Бой, бой и само бой създава демокрацията!
Прoтecтът e мирeн.
Cтрacтитe нe бяхa пoтушeни дoри oт ocтaвкитe нa миниcтритe Гoрaнoв, Мaринoв и Кaрaникoлoв.
Зa утрe, 16.7.2020 ce cмятa, чe прoтecтът щe e oщe пo-мнoгoлюдeн.