Ден 7: София продължава да протестира и след министерските оставки
Полицията е взела допълнителни мерки срещу провокатори
Няколко хиляди се събраха за пореден протест в София с искане за оставки на правителството и главния прокурор Иван Гешев, предава репортер на Флагман.бг от горещата точка.
Днес е 7-ият ден от началото на демонстрацииte.
Протестиращите започнаха да се събират отново след 17 ч. пред Президентството. Преместиха се пред Министерския съвет, направиха кратко шествие до парламента и пак се върнаха пред правителствената сграда.
Новината за трите министерски оставки обаче не успокои особено множеството, което настоява за оставка на правителството.
Към 21,30 ч. във и около триъгълника на властта все още има хиляди, които вдигат сериозен шум. Полицията е взела мерки и не допуска протестиращи до бившия Партиен дом след снощните ексцесии на съмнителни елементи.
Интрига тази вечер е дали ще има отново безредици на провокатори.

САЩ изпращат спасители в Каракас
Дневен хороскоп за 25 юни 2026: Любовни обрати за Телеца и Рибите, Козирогът защитава принципите си
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток

А ТЪПИЯ ПОЖАРНИКАР ДА СИ КАРА РСПАБ-ИЯ АВТОМОБИЛ ,ПОНЕ ТОВА РАЗБРАХМЕ ЧЕ ГО МОЖЕ,ДА СДАВА КАБИНЕТА И СЕ МАХА.ОТ ПОЛИТИКА СЕ ВИДЯ ЧЕ НЕ РАЗБИРА ,НЯМА ДАР СЛОВО,НЯМА ИНТЕЛЕКТА ДА УПРАВЛЯВА СЕБЕ СИ ,А ТРЪГНАЛ ЦЯЛА ДЪРЖАВА ДА СГЛОБЯВА НЕКАДЪРНИКА ПРОСТ.
ВСИЧКИ ЗАКОНИ С РЕФЕРЕНДУМ !!!
НЕ МОЖЕ 260 ТИКВЕНИКА ДА РЕШАВАТ КОЕ Е ДОБРЕ ЗА НАРОДА ,АКО НЕ ГЛАДУВАТ И НЕ СА НА МЕСЕЧНА ЗАПЛАТА ОТ 700ЛВ
Сърбия - Вучич усмири протестите с палки и сълзотворен газ!
Русия - 100 арестувани при протести заради конституционни промени и полицията биеше яко!
Бразилия - полицията налага яко протестиращи!
Спомнете си Турция преди няколко години - пуча - бой, арести, разстрели!
Франция - жълтите жилетки - сълзотворен газ и як бой!
Само тука полицията стои мирно и не предприема нищо!
Бой, бой и само бой създава демокрацията!
Прoтecтът e мирeн.
Cтрacтитe нe бяхa пoтушeни дoри oт ocтaвкитe нa миниcтритe Гoрaнoв, Мaринoв и Кaрaникoлoв.
Зa утрe, 16.7.2020 ce cмятa, чe прoтecтът щe e oщe пo-мнoгoлюдeн.