Ден 7: София продължава да протестира и след министерските оставки
Полицията е взела допълнителни мерки срещу провокатори
Няколко хиляди се събраха за пореден протест в София с искане за оставки на правителството и главния прокурор Иван Гешев, предава репортер на Флагман.бг от горещата точка.
Днес е 7-ият ден от началото на демонстрацииte.
Протестиращите започнаха да се събират отново след 17 ч. пред Президентството. Преместиха се пред Министерския съвет, направиха кратко шествие до парламента и пак се върнаха пред правителствената сграда.
Новината за трите министерски оставки обаче не успокои особено множеството, което настоява за оставка на правителството.
Към 21,30 ч. във и около триъгълника на властта все още има хиляди, които вдигат сериозен шум. Полицията е взела мерки и не допуска протестиращи до бившия Партиен дом след снощните ексцесии на съмнителни елементи.
Интрига тази вечер е дали ще има отново безредици на провокатори.

Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони

А ТЪПИЯ ПОЖАРНИКАР ДА СИ КАРА РСПАБ-ИЯ АВТОМОБИЛ ,ПОНЕ ТОВА РАЗБРАХМЕ ЧЕ ГО МОЖЕ,ДА СДАВА КАБИНЕТА И СЕ МАХА.ОТ ПОЛИТИКА СЕ ВИДЯ ЧЕ НЕ РАЗБИРА ,НЯМА ДАР СЛОВО,НЯМА ИНТЕЛЕКТА ДА УПРАВЛЯВА СЕБЕ СИ ,А ТРЪГНАЛ ЦЯЛА ДЪРЖАВА ДА СГЛОБЯВА НЕКАДЪРНИКА ПРОСТ.
ВСИЧКИ ЗАКОНИ С РЕФЕРЕНДУМ !!!
НЕ МОЖЕ 260 ТИКВЕНИКА ДА РЕШАВАТ КОЕ Е ДОБРЕ ЗА НАРОДА ,АКО НЕ ГЛАДУВАТ И НЕ СА НА МЕСЕЧНА ЗАПЛАТА ОТ 700ЛВ
Сърбия - Вучич усмири протестите с палки и сълзотворен газ!
Русия - 100 арестувани при протести заради конституционни промени и полицията биеше яко!
Бразилия - полицията налага яко протестиращи!
Спомнете си Турция преди няколко години - пуча - бой, арести, разстрели!
Франция - жълтите жилетки - сълзотворен газ и як бой!
Само тука полицията стои мирно и не предприема нищо!
Бой, бой и само бой създава демокрацията!
Прoтecтът e мирeн.
Cтрacтитe нe бяхa пoтушeни дoри oт ocтaвкитe нa миниcтритe Гoрaнoв, Мaринoв и Кaрaникoлoв.
Зa утрe, 16.7.2020 ce cмятa, чe прoтecтът щe e oщe пo-мнoгoлюдeн.