Областната болница във Велико Търново търси доброволци в борбата с коронавируса
Работата на доброволците ще бъде свързана с пренасянето на лекарства, консумативи, кръв и документи
Областната болница във Велико Търново търси доброволци в борбата с коронавируса, съобщиха от лечебното заведение.
На този етап са необходими доброволци, които да помагат в осъществяването на връзката между отделението, в което са изолирани пациентите с потвърдена коронавирусна инфекция и екипите, с останалите звена на болницата.
Работата на доброволците ще бъде свързана с пренасянето на лекарства, консумативи, кръв и документи, като няма да се налага те да влизат и да бъдат изолирани в специализираното отделение.
Всеки желаещ да помогне с доброволния си труд може да го направи, като остави лично съобщение и телефон за връзка на официалната интернет страница на МОБАЛ "Д-р Стефан Черкезов" - Велико Търново, а след това с него ще се свърже сътрудник.
Бриджит Бардо отново е приета в болница
Главен прокурор подаде оставка
Тежък разговор между Винисиус и боса на Реал
Баща и син, обвиняеми за трафик на жени, остават в ареста
Реал Мадрид се извини за огромен гаф
Почина член на легендарната група АББА
Млади лекари отново на протест
Преизбраха Петър Кънев за вицепрезидент на Парламентарната асамблея на Черноморското икономическо сътрудничество
Граждански арест в голям роден град
Китай с позиция относно войната, Си говори с Тръмп
42-годишен удари полицаи
19-годишна българка опита да се самоубие
