Фермерката Красимира си намери нов мъж
Знойната сиромахиня, която се залюби с Димитър Калайджиев от отбора на чорбаджиите, заряза бащата на детето си пред цяла България, за да търси щастието с разведения бизнесмен
Скандалната любовна афера между Красимира от Фермата и Митко Калайджиев, претърпя крах. Красимира си намери нов мъж, който видимо е мускулест. Тя публикува снимки, на които заедно с приятели отмарят на плажа, пише Secret.bg.
Знойната сиромахиня, която се залюби с Димитър Калайджиев от отбора на чорбаджиите, заряза бащата на детето си пред цяла България, за да търси щастието с разведения бизнесмен. Макар да бе наясно с чепатия му характер, Красимира реши да опита, оправдавайки се, че и без това не е била щастлива с мъжа си, пише България днес. Уви, връзката им извън „Фермата“ издържа не повече от 2 месеца и Димитър започна да си показва рогата.
Бивш ас на ЦСКА се класира за Световното
Шок в Тернопол, десетки загинаха
Как правилно да съхраняваме летните гуми на колата през зимата
Заведение в Дубай предлага най-скъпото кафе в света, цената е шокираща
Министерството на туризма представя България на водещи чуждестранни пазари
Рецидивист блудства с 82-годишна
Словакия ще съди ЕС заради спирането на вноса на руски газ?
