Френски педофил , изнасилил над 300 деца, се самоуби в затвора
Франсоа Абело беше арестуван в хотел в столицата на Индонезия - Джакарта
Френски педофил, насилвал над 300 деца, се самоуби в затвора. Франсоа Абело беше арестуван в хотел в столицата на Индонезия Джакарта.
Абело получи максималната присъда от доживотен затвор и химическа кастрация, или разстрел, пише Лупа.бг.
Разследващите бяха открили видеоклипове на лаптопа на Абело, на които той извършва насилствен секс със стотици деца на възраст между 10 и 17 години. Пенсионерът е влизъл в Индонезия с туристическа виза няколко пъти през последните пет години.
„Той примамвал децата, като им предлагал да работят като модели“, каза шефът на полицията в Джакарта Нана Суджана.
Вчера той беше открит от надзирателите в килията си да лежи на пода с парче тел, стегнато на врата му.Той бил заведен в болница, където отначало състоянието му се стабилизирало, но малко след това той изгубил съзнание и починал.
Заловиха близо 700 кг марихуана в товарен влак от Турция
Кралицата на кънтри музиката на 80 години
Пиян шофьор обърна по таван Опела си в руенското село Череша
Нормално ли е? Лекари получават заплати от по 600 евро
Кошмар в Турция заради студа, отмениха над 100 полета
В Китай се оплакват - миналата година се родиха "само" 7,92 млн. бебета
Ако си осигурен във втория пенсионен стълб, темата те засяга пряко
Президентът на "Нефтохимик" Огнян Томов: Точно за една вечер взех решението да назнача Станев
Броят на жертвите при тежката жп катастрофа в Испания нарасна до 24
Знаковите думи за изминалата година и как те повлияха на "ъндерграунд" музикалната сцена
Сенегал взе Купата на Африка след драматичен финал и скандал
Сняг, мраз и ремонти по АМ "Тракия", "Хемус" и "Струма"
