Безработната Славена Вътова пак се чекне полугола
Миската се радва на слънцето по родното Черноморие
Славена Вътова явно страда горко след падането си от ефир и прави всичко възможно, за да привлича вниманието. Разбира се, това се изчерпва до обличане на все по-оскъдни дрехи. Миската, която от известно време релаксира край морския бряг със семейството си, не показва да е особено притеснена от постоянно нарастващата бройка новозаразени от коронавирус и щастливо показва телце из родните курорти.
Брюнетката, която преди пандемията безуспешно направи всичко възможно, за да се задържи на екран, явно ще залага повече на тялото и сексапила си, отколкото на нещо друго. Нейни скорошни кадри обаче предизвикват доста противоречиви реакции в мрежата.
"Като ходи полугола не става по-интересна. Всяка вече се гологъзи в социалните мрежи, чудо голямо!", гласи недоброжелател на Вътова, който малко след това добавя, че брюнетката явно не знае какво е да носиш нормален бански, щом залага на парче плат. "Като няма какво друго да предложи, показва плът. Пък то една плът..", се казва в друг не по-малко язвителен коментар, пише Лупа.бг

Руски удари по складове ще вдигнат цените в Украйна, ефектът се очаква към зимата
Оток на устните и задух след ужилване изискват незабавен сигнал на 112
ЦСКА изигра най-добрия си мач от години и смаза Макаби с 3:0
Почти всички пратки с плодове и зеленчуци от Турция и Северна Македония вече се проверяват
Западнонилската треска удари Гърция: 23 нови случая за седмица и шест жертви
Седем сигнала за прекаляване с кафето
Пускат движението по АМ "Тракия" в посока София, към Бургас ще вдигнат блокадата след час
NASA обясни защо почвата на Марс се затопля, а въздухът остава леден
10 тийнейджъри задържани, петима обвинени за убийството на Георги в Пловдив
Почина известен неврохирург
Будите се около 3 часа през нощта? Ето защо сънят не се връща
Розов таратор за 6,50 евро разбуни Слънчев бряг
