Посланикът на Кипър в Румъния открит мъртъв в резиденцията си в Букурещ
Дипломатът е починал в нощта на събота срещу неделя
Посланикът на Кипър в Румъния Филипос Критиотис е открит мъртъв в резиденцията си в Букурещ. Полицията започна разследване за предполагаемата причина за смъртта, предаде БГНЕС.
"Посланикът на Кипър в Букурещ беше намерен мъртъв в резиденцията си в центъра на града. Полицията откри разследване за "подозрителна смърт", в рамките на което се разследва смъртта на дипломата", съобщава „Медиафакс“, позовавайки се на полицията.
Дипломатът е починал в нощта на събота срещу неделя. По предварителни данни той е страдал от сърдечни проблеми, но точната причина за смъртта ще бъде установена след аутопсия.
"Празнотата, останала след загубата на посланика в Букурещ, Филипос Критиотис, който внезапно почина, е трудна за запълване. Най-искрени съболезнования са изпратени към неговото семейство от всички нас - неговото голямо семейство", се казва в съобщението на кипърското външно министерство в съобщение, публикувано на страницата му във Фейсбук.
Любовта се събужда: 4 зодии, които ще почувстват силни емоции в първата седмица на 2026 година
Студено начало на януари, но след това идва затопляне - вижте кога
Какви храни да ядете в новогодишната нощ за повече късмет, пари и любов
Синът на Йохан Кройф ще вади Аякс от огъня
Полицейска кола мина на червено и предизвика катастрофа
Спортът в траур: Отиде си многократна шампионка на България
Великолепно: Александър Николов е в Топ 3 на света
Тежка седмица за три зодии - вижте дали сте сред тях и какво ви съветват звездите
Зеленски със светкавична реакция за "масираните удари" по резиденцията на Путин
Ужасяваща катастрофа с Антъни Джошуа, двама загинаха пред очите му
В кой град пада 8 метра сняг, а местните живеят пребогато
Коледна трагедия: Двойна смърт в семейството на бивш кмет
