Спипаха софиянките Мария и Анелия с екстази и кока в Царево
Двете жени са задържани за срок до 24 часа
Лятната почивка на двете софиянки Мария и Анелия се провали, след като бяха спипани от ченгетата в Лозенец с цветна палитра от наркотици, научи Флагман.бг. В ранните часове на съботния ден, около 03 часа, когато 24-годишната Мария и приятелката й - 38-годишната Ани се прибирали от див купон, за нещастие били спрени за проверка от униформените към Районното управление в Царево.
В Мария униформените намерили кокаин и две хапчета "екстази", а в Анелия още няколко грама кока и марихуана, уточняват от полицията.
Ченгетата веднага щракнали белезниците на двете софиянки и вместо да посрещнат първите лъчи на слънцето край брега на морето, озоваха в ареста. Те са били задържани за срок до 24 часа.. Работата по случая продължава от служители на Районно управление – Царево.
Отворко със скъпа кола се заяде на паркинг с ММА звяр в тежка категория
Призрачен кораб стряска родни рибари
Как да отпушим мивка лесно и без майстор
Георги Йомов пред изненадващ трансфер
Печен парти хляб с масло, кашкавал и чесън: лесна рецепта
Любовни трепети в Кухнята на Ада
Млад баща пребит до смърт, съдебното дело предизвика скандал
Двама от мъжете в "Ергенът" сложиха дамски дрехи
Фънки с неочаквано признание за Глория в "Като две капки вода"
Агнешко печено на фурна: крехка домашна рецепта за празничната трапеза
Защо пералнята започва да мирише: грешката, която мнозина допускат
07/04/2026, Вторник 18:48
1
Министър Трайков: В ход са решаващите 72-часови проби на хидроагрегат 3 на ПАВЕЦ "Чаира"
