×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

МЕГЗ разплака родните модели и плеймейтки


13 Юли 2020, Понеделник, 10:39 ч.
Автор: Флагман.БГ

Снимката по бански на Миглена бързо набра популярност и получи над 7 хиляди лайка само за няколко часа

Изглежда дизайнерката Миглена Каканашева действително е направила тотална промяна със себе си. Няма и помен от борещото се с анорексия, несигурно момиче. Каканашева звучи и изглежда съвсем различно. Това се видя ясно от последните ѝ фотоси в социалните мрежи.

Мегз качи снимка, на която се е излегнала по бански. На кадъра се вижда изваяно женско тяло със сочни форми. Мегз трайно е качила няколко килограма и сипе сексапил и женственост. Инстаграм феновете ѝ я обсипаха с комплименти и провокативни коментари.

А самата Мегз отговори в коментар, че доскоро се е срамувала, когато показва тялото си по бански, но че сега се харесва много и вече иска да излезе извън зоната си на комфорт в тази област. Снимката бързо набра популярност и получи над 7 хиляди лайка само за няколко часа. Това не се понрави само на родните красавици и плеймейтки, които вече виждат голяма конкуренция в амбициозното миньонче.


В категории: Лайфстайл


7
Коментара
Емел МАХМУД Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Откриха отрова за плъхове в бебешка храна 19/04/2026, Неделя 22:53 0
7
Коментара по темата
7.
СКЪП ПРИЯТЕЛ
15.07.2020 10:03:10
0
1
МИГЛЕНА......ПРЕКРАСНА СИ.......ОБИЧАМ ТЕ....!!!!!!!!!!
6.
Ivanov
13.07.2020 14:03:52
1
1
Jena mechta
5.
дръжте се на положение
13.07.2020 12:36:09
2
3
джуки силикон грим фотошоп 10 филтъра чупки стойки и била невероятна....кво направиха социалните медии с вас...

малко май забравихте и схемите с мерцедесите, ддс-тата и прочие...
4.
Росен
13.07.2020 11:45:00
2
6
Тази жена става все по красива. Евала!
3.
Storm
13.07.2020 11:06:13
4
6
Както си е навряла гащите в задника ако пръдне ще станат кафяви.
2.
Борис
13.07.2020 10:50:41
3
9
Браво на жената, пръска сексапил. Невероятна е!
1.
Кучето на кучето
13.07.2020 10:48:00
2
8
Нормално е старата генерация от добре платени К*рви да страда , че новата е по добра и по добре платена ! Спасявайте си душите кестени ! И правете каквото искате с телата си , които Господ ви е дал , но не ползвате по прдназначение , както и с душите си кални !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Първи изборни резултати от град Бургас: ПБ - 47,4 %, ГЕРБ - 22,8 % Първи изборни резултати от град Бургас: ПБ - 47,4 %, ГЕРБ - 22,8 % Следват БСП – 6,49 %, БСП  - 5,19 %, МЕЧ – 3,9 %, ПП-ДБ – 3,9 %, „Възраждане“ – 3,25 % "Прогресивна България" печели убедително в Малко Търново "Прогресивна България" печели убедително в Малко Търново Формацията на Румен Радев е с 48,55 % в странджанската община Изненадващи данни от паралелно преброяване: Радев - 44,4 %, "Възраждане" е на ръба Изненадващи данни от паралелно преброяване: Радев - 44,4 %, "Възраждане" е на ръба Според данни от "Мяра" БСП няма да е част от следващото НС Радев може и да има и 120 мандата, чакат се гласовете от чужбина Радев може и да има и 120 мандата, чакат се гласовете от чужбина „Възраждане“ може да падне под бариерата заради масовия вот извън страната Победителят в изборите Румен Радев изненадващо се появи със съпругата си Деси Радева Победителят в изборите Румен Радев изненадващо се появи със съпругата си Деси Радева В последните три месеца, самата Деси няколко пъти даде подобни индикации със странните си постове и коментари в социалните мрежи Румен Радев спечели убедително изборите, вкарва 6 от Бургас в следващото НС Румен Радев спечели убедително изборите, вкарва 6 от Бургас в следващото НС ГЕРБ печелят три мандата, ПП-ДБ - двама  Тони Димитрова насърчава обезверените да гласуват, посвети им "Веднъж се живее" Тони Димитрова насърчава обезверените да гласуват, посвети им "Веднъж се живее" Безкрайно си обичам града, казва тя и добавя, че й предстоят вълнуващи срещи с публиката в Бургас, Пловдив, Варна и може би Русе Трима задържани за изборни манипулации: Пуснали бюлетини от името на други хора Трима задържани за изборни манипулации: Пуснали бюлетини от името на други хора Арестувани са членове на СИК и местни жители, обвинени в изборни манипулации. МВР обещава безкомпромисно отношение към нарушителите Елена Поптодорова: Изборите напомнят за 90-те, България трябва да потвърди своята европейска ориентация Елена Поптодорова: Изборите напомнят за 90-те, България трябва да потвърди своята европейска ориентация Според нея България трябва пак да докаже какво е нейното място в Европа Владо Карамазов: Борбата ми е с купения вот, а фотографският ми проект е международен успех Владо Карамазов: Борбата ми е с купения вот, а фотографският ми проект е международен успех Той споделя за своята борба срещу манипулациите на изборите и за международния успех на проект за затвора в Белене, издаден от британско издателство.
Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Властите подозират опит за изнудване, изтеглят партиди и в Чехия, и в Словакия Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Изключителна активност край Сена, българите извън страната показват засилен интерес и ангажираност в гласуването Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Изборният ден започна още снощи в Оукланд и Крайстчърч и ще приключи най-късно в западната част на Съединените щати Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Фондация „Брижит Бардо“, която стана граждански ищец по делото, поиска най-тежко наказание Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Черна гора привлича с комбинацията от морски климат, планински пейзажи и по-бавен ритъм на живот Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Очаква се четири различни предложения да стигнат до крайния потребител Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Баскетболната легенда си отиде на 68 години след дълга битка с мозъчен тумор Алкохолизмът в Русия е в подем, мерките на Путин не помагат Алкохолизмът в Русия е в подем, мерките на Путин не помагат Диагнозите на алкохолна зависимост скачат с 30% за една година Обрат : Над половината британци искат отново да се присъединят към ЕС Обрат : Над половината британци искат отново да се присъединят към ЕС Великобритания излезе от общността окончателно през 2020 година Жесток удар по туризма в Дубай, затварят легендарен хотел Жесток удар по туризма в Дубай, затварят легендарен хотел Обединените арабски емирства са в криза, след като бяха отменени близо 20 000 полета
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня - Тайната на успеха в живота е свързана с честността и принципността.
- Как по-точно?
- Ако ги нямате, успехът е гарантиран.
Виц на деня Виц на деня - Какво стана с голямата ти любов?
- Приключи.
- Разделихте ли се?
- Не, оженихме се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато един мъж мълчи, значи е мислител. Когато една жена мълчи, значи мислителят е загазил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори