Внукът на Елвис Пресли се самоуби
Той е сложил край на живота си на 27 г.
Музикантът Бенджамин Киоу - внук на Елвис Пресли /1935-1977/, е сложил край на живота си на 27 години, предадоха световните агенции, пише БГНЕС.
Младежът е намерен мъртъв в апартамента си в Калабасас, Калифорния. Това съобщи за портала TMZ мениджърът на майка му Лиза-Мари Пресли.
Според полицейски източници, внукът на певеца се самоубил през 27-ата година от живота си. Изясняват се причините, които са го подтикнали към фаталната постъпка.
TMZ подчертава, че Киоу се опитвал да скрие от обществеността детайли от личния си живот. Известно е само, че също като дядо си е бил и музикант.
Мениджърът на Лиза-Мари Пресли - единственото дете на Елвис Пресли - посочи, че „сърцето й е разбито, тя е неутешима и опустошена“.
"Тя обичаше това момче. Той беше любовта на живота й", подчерта той в изявление. 52-годишната жена има още три деца - 31-годишната актриса Райли Кио и 11-годишни момичета близнаци.
Бургаският дует Paradox с два хита в новогодишното шоу на БНТ
Любовен хороскоп за седмицата: Нова страст за Овен и Близнаци, изпитание за Водолея
Жената на Боби Михайлов: Ние предполагаме, а Господ разполага
Мария Бакалова с послание: Българското кино заслужава световно признание
Епичен кадър от Мирноград! Дядо Мраз се завърна, за да развее руското знаме
Проф. Николай Овчаров: България стои достойно сред великите цивилизации на света
Пампорово посрещна първите скиори: пистите са отворени, а празничното настроение вече е по склоновете
Радослав Ревански за Бриджит Бардо: Тя е жената, прославила Белица с Парка за мечки
Мирът е близо! Тръмп май постигна договорка с Путин, чака се тази вечер думата на Зеленски
Спокойна и ясна новогодишна нощ: слаб сняг само в планините и Североизточна България
Пожар в Русе: Лек автомобил пламна пред блок в квартал „Здравец-Изток“
18-годишен младеж е задържан за шофиране след употреба на кокаин

Псевдо журналя с виснали мадя пишат глупости.