×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ограничено движение на “Тракия”, “Струма” и през Кресненското дефиле
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Луиза Григорова под домашен арест заради бебето


12 Юли 2020, Неделя, 20:21 ч.

Бременността на актрисата вече е доста напреднала

Луиза Григорова кара тежка бременност,. Колкото повече наближава денят, в който на бял свят ще дойде нейният първи наследник, толкова по-зле се чувства актрисата. Заради бебето тя се е превърнала в затворница в своя дом. Пропусна дори откриването на собствения си бар на морето, който разкри, че е купила заедно с мъжа си – режисьора Мартин Макариев.

„Нали знаете как всяка двойка в началото на връзката си има няколко големи мечти – представи за това как ще протича съвместният им живот до края на живота им? Та една от нашите мечти беше да си имаме бар на плажа някога и рокендрол или джаз бар в София. Първата мечта е осъществена”, съобщи Луиза. Със съпруга ѝ избрали заведение в любимия си морски град Царево, където преди време беше и тяхната сватба. Барът носи името на култов филм на големия холивудски режисьор Куентин Тарантино. Тези дни беше откриването му, на което обаче Луиза така и не успя да отиде. Причината – бременността я е изтощила толкова много, че не е в състояние да издържи пътя до морето. Седне ли в автомобил, ѝ става лошо, започва да ѝ се вие свят, да ѝ се гади и повръща. След няколко неуспешни опита да напусне София, за да отиде на море, станало ясно, че тази година море за актрисата няма да има.

Но влечението ѝ към плажа е основано на сериозни финансови причини. Артистичното семейство Макариеви вероятно е вложило всичките си пари в своя чисто нов бар на плажа. Ето защо за бъдещата майка било изключително важно да е там, за да наглежда служителите си. Явно обаче това намерение няма как да се осъществи и сега единственото, което ѝ остава, е да се надява, че мъжът ѝ ще бъде достатъчно организиран в работата, за да компенсира нейната липса.

Последният опит на Луиза да стигне до Царево бе две седмици преди откриването на заведението, планирано като пищно плажно парти с фойерверки и коктейли. Двамата с Мартин тръгнали за морето по магистрала „Тракия”, но на актрисата ѝ станало толкова лошо, че поискала да се върне в София. След дълго обсъждане на проблема семейството взело решение мъжът в къщата да продължи пътуването към плажа, а бременната жена да бъде стоварена на някоя бензиностанция и да се обади на майката си, за да я прибере.

Бременността на Григорова вече е доста напреднала, но това не личи в нейната фигура, като се изключи наедрялото коремче. Наскоро актрисата сподели, че е качила едва два килограма за няколко месеца щастливо очакване. Дали пък здравословните ѝ проблеми не се дължат именно на това? А може би заради постоянното гадена бъдещата майка не може да сложи почти нищо в уста и именно затова слабее? Бременната дама вече се е примирила с мисълта, че това лято за нея ще премине така, както и извънредното положение заради пандемията – между четирите стени на дома ѝ. Но се зарича догодина да завлече бебето на морето и да не мърда от плажния бар, пише Уикенд. 


В категории: Лайфстайл


1
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All 26/07/2026, Неделя 13:20 0
Михаил ДИМИТРОВ 250 евро глоба за къпане в Седемте рилски езера 250 евро глоба за къпане в Седемте рилски езера 26/07/2026, Неделя 10:37 0
1
Коментара по темата
1.
Охооо
13.07.2020 08:01:14
1
0
Ще и смучат зърната докато и доде кърмата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
ФК "Черноморец 1919" и "Нефтохимик" поискаха ст. "Лазур", очакват се нови преговори с Митко Събев ФК "Черноморец 1919" и "Нефтохимик" поискаха ст. "Лазур", очакват се нови преговори с Митко Събев Исканията са входирани в деловодството на ОбС - Бургас, но не са точки от дневния ред и тепърва трябва да бъдат превърнати в реален финансов и правен модел За три зодии новата седмица ще бъде най-щастливата в годината За три зодии новата седмица ще бъде най-щастливата в годината Пълнолунието във Водолей подрежда пътя на Близнаците и показва резултатите от минали усилия НОИ сезира прокуратурата за съмнителни 77 "френски безработни" НОИ сезира прокуратурата за съмнителни 77 "френски безработни" Хиляди заявления за обезщетения след работа от по два дни се стопиха след законовата промяна, а Съдът на ЕС потвърди българския начин на изчисление Големи рокади в бургаското здравеопазване: Нови управители поемат КОЦ и Белодробната болница Големи рокади в бургаското здравеопазване: Нови управители поемат КОЦ и Белодробната болница Онкохирургът д-р Николай Киселков и завръщащата се от Дания пулмоложка д-р Анелия Димитрова спечелиха конкурсите Допълнителни медицински екипи и линейки по черноморските курорти Допълнителни медицински екипи и линейки по черноморските курорти Грижата за здравето и безопасността на туристите е сред основните приоритети, каза министърът на туризма д-р Илин Димитров Наемите в Бургас излетяха: 620 евро за таван без асансьор и паркомясто Наемите в Бургас излетяха: 620 евро за таван без асансьор и паркомясто България е втора в ЕС по поскъпване на наемите, а приличните двустайни жилища край морето вече трудно падат под 400 евро Глух ли си, бе: Преслава спря участието си и смъмри охранител Глух ли си, бе: Преслава спря участието си и смъмри охранител Певицата защити почитател, когото служителят избутал от сцената, но реакцията ѝ раздели публиката Скъсан колан и ремонти без разрешение: Опасни нарушения при парасейлинг по морето Скъсан колан и ремонти без разрешение: Опасни нарушения при парасейлинг по морето Три парашута са били без нужните документи, а инспекторите продължават проверките във водните бази по Черноморието Катастрофа блокира АМ Тракия към Бургас, колоната достигна 2 км Катастрофа блокира АМ Тракия към Бургас, колоната достигна 2 км Лек автомобил се е ударил в мантинелата при 219-ия километър, към мястото са пътували линейки Бойко Борисов: ГЕРБ се готви за връщане във властта, улицата ще свали правителството на Радев Бойко Борисов: ГЕРБ се готви за връщане във властта, улицата ще свали правителството на Радев Със сигурност Прогресивна България ще подкрепи Илияна Йотова, ние трябва да се обединим около силен десен кандидат, каза лидерът на ГЕРБ
Тръмп към Европа: Имате късмет, че съм ви приятел Тръмп към Европа: Имате късмет, че съм ви приятел Американският президент заплаши Иран с нова война, а Европейския съюз - с тежки мита заради глобата срещу Google Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All Легендарният фронтмен на нюйоркската хардкор сцена загуби двугодишната битка с рака на 59 години 21-годишен ислямист е заподозреният за атаката в Берлин 21-годишен ислямист е заподозреният за атаката в Берлин Германската полиция разпространи и портрет на Абдул Б. Кемпер помете колона от автомобили в Германия, 34 души са ранени Кемпер помете колона от автомобили в Германия, 34 души са ранени Сред пострадалите са деца със специални потребности и техните придружители, няма опасност за живота им 75-годишен угандиец стана седмият кандидат за шеф на ООН 75-годишен угандиец стана седмият кандидат за шеф на ООН Олара Отуну е бивш заместник генерален секретар на световната организация и дипломат с дългогодишен международен опит Миконос плаща цената на солените сметки: Оборотите паднаха с до 70% Миконос плаща цената на солените сметки: Оборотите паднаха с до 70% Богатите туристи се затварят в луксозни вили, наемат готвачи и заобикалят ресторантите и клубовете Кървав край на гейпарада в Берлин: Кола помете хора, жена загина, 16 са ранени Кървав край на гейпарада в Берлин: Кола помете хора, жена загина, 16 са ранени Полицията издирва 21-годишен заподозрян и предупреди гражданите да не го доближават, защото е въоръжен и опасен САЩ дадоха още месец за сделката с чуждите активи на Лукойл САЩ дадоха още месец за сделката с чуждите активи на Лукойл OFAC удължи разрешените преговори до 22 август, но окончателната продажба ще изисква отделна зелена светлина Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Проливни дъждове, градушки и опасни пориви на вятъра заплашват популярни сред българите райони Половин Безмер се подписа срещу самолетите на САЩ, селото излиза на протест Половин Безмер се подписа срещу самолетите на САЩ, селото излиза на протест 475 жители подкрепиха подписката само за два дни, кметът Росен Русев поиска премиерът да чуе страховете им
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори