Шеф Иван Манчев: Да, влюбен съм до уши!
Кулинарят заби майката на гаджето на сина му
Топкулинарят Иван Манчев за пореден път доказа, че има слаби ангели. След раздялата с майката на третото си дете, което се роди миналото лято, той не изтрая дълго без интимна половинка. Само 3 месеца след раждането на малкия Александър, страшилището от „Кошмари в кухнята” се раздели с неговата майка Цветомила и вече грее с чисто нова любов.
Красивата блондинка Ива е поредната интимна тръпка на шеф Манчев. Тя работела като мениджър в рекламната сфера и била майка на гаджето на сина му Христо. 18-годишният младеж завел приятелката си Елина и майка й в ресторанта на татко си „Кактус” в центъра на София. Още щом зърнал Ива, шеф Манчев установил, че е влюбен в нея. „Тя е невероятна жена – красива, умна, с чувство за хумор. Веднага намерихме общ език. На третата срещаустановихме, че ни е приятно да сме заедно”, признава кулинарят. Днес той не крие, че е хлътнал до уши.
В началото експертът в кухнята и мениджърката криели връзката си, но отскоро започнали да се появяват заедно на публични места. Дебютът си в светските среди направили на 1 юли, на рождения ден на фолк звездата Анелия. След това заминаха на почивка в Гърция с приятели. Близки на шеф Манчев разкриха, че въпреки перипетиите в любовния си живот, той продължавал да поддържа перфектни отношения с майките на трите си деца. От първата си съпруга Марина, с която имаха 18-годишен брак, кулинарят има дъщеря Виктория и син Христо. От варненката Цветомила е едногодишния му син Александър.
Раждането на бебето миналото лято изпревари с няколко дни официалния му развод с Марина. Πpoтивнo нa oчaĸвaниятa, чe paзвoдът нa Maнчeв щe e cъпътcтвaн oт шумни пaнaиpи, нищo пoдoбнo нe ce cлyчи. Гoтвaчът и Mapинa ce paзбpaли миpнo и тиxo ĸaĸ дa пoдeлят бoгaтcтвoтo cи. Eĸccъпpyгaтa му и двете им деца останаха да живеят в 3-cтaйния ceмeeн aпapтaмeнт. Жилищeтo, ĸoeтo ĸyлинapят дoбpoвoлнo им oтcтъпил, cтpyвa около 500 000 лв. Бившата вече съпруга продължава да е пълноправен съдружник в бизнеса и получава отчисления от печалбите, пише Уикенд.
Как да предпазим акумулатора от студа
Кирил Добрев за проекта на президента: Навремето царят вкарваше артисти, сега – спортисти и военни
Защо е важно децата да спортуват - инвестиция в здраве, дисциплина и увереност
Тамара Глоба: 3 зодии влизат в златен период
Бащата на убития Алекс пострадал в катастрофа, две години се лекувал с медитация
Прекаленото гледане на телевизия може да нанесе големи вреди
Коя е най-злопаметната зодия и защо не забравя кой я е наранил
Гореща супа срещу грип - естествен лек за бързо възстановяване
Все повече хора работят след пенсия
3 стъпки да не сте сами на следващия Свети Валентин
Олимпиецът ни Благой Тодев: И деца може да ме бият
Ханзи Флик каза какво се случва с лидера на Барса Рафиня
