НЛО се разходи над родния град на Пабло Ескобар
Необикновеният обект е сниман в нощното небе на Меделин, Колумбия
В небето над втория по големина град в Колумбия - Меделин, е снимано необичайно НЛО. На записа, публикуван в ютюб, се чуват гласове на зашеметени очевидци, които говорят за тюркоазените светлини, излъчвани от неидентифициран летящ обект.
Очевидци се опитват да приближат с обектива странните светлини, но това не им се отдава. Според коментарите в интернет никога преди началото на юли тази година не е наблюдавано НЛО с толкова красиви светлини. Според някои очевидци явлението е било не само реалистично, но и красиво.
Има и коментари на хора, които не вярват, че видеото е истинско, тъй като е твърде кратко. Тези, които са го снимали, твърдят, че смартфонът просто е изчерпал батерията. В интернет има огромен брой видеоклипове с НЛО, които завършват на най-интересното място. Или качеството им е толкова ниско, че по принцип е невъзможно да се разбере какво се показва.
Някои смятат, че НЛО-то над родния град на Пабло Ескобар може да е обикновен дрон или успешно отражение на голяма лампа. Уфолозите, които анализират видеото, са сигурни, че това е истинско доказателство за съществуването на НЛО.
Спряха 11,6 тона пипер от Северна Македония заради пестицид над нормата
Ивелин Михайлов обяви, че съди Народното събрание заради комисията за Исторически парк
Шоколадов кекс с ванилов крем и ганаш - сочен отвътре и неустоим от първата хапка
Вторите осем F-16 за България се забавят до 2030 г.
Едва всеки пети шофьор у нас оставя телефона, докато кара
Август обръща сценария за Лъва: Напрежение в началото, силен обрат след средата на месеца
Пожарникари видяха как 38-годишен влачи куче с кола, полицията го арестува
Пукани люти чушки с чесън и магданоз - бурканче, което свършва първо на масата
Зам.-министър хвърли оставка
Бащата на Михаела от Пловдив със зловещ пост: „Посегнеш ли ѝ - ще ти откъсна ръцете!“
В Несебър предстои 8-ото издание на международния детски футболен турнир "Мистрал къп"
Дара получава пожизнен семеен билет за всички музеи и културни обекти в Бургаско
