Грабвайте хавлиите и хайде на плаж, времето е идеално
Градусите ще са до 30 за въздуха и 26-27 за морската вода
Днес ще бъде предимно слънчево. Ще духа слаб до умерен източен вятър. Максималните температури ще са между 30° и 35°, в София 30-31°. Над плaнините ще бъде предимно слънчево, с временни увеличения на облачността в следобедните часове. На отделни места ще превали. Ще духа до умерен вятър от изток-югоизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 24°, на 2000 метра – около 17°.
Над Черноморието ще бъде слънчево. Ще духа умерен вятър от изток-североизток. Максимални температури на въздуха между 27° и 30°. Температурата на морската вода е 26-27°. Вълнението на морето ще бъде 3 бала.
На 11.07.2020 слънцето ще изгрее в 6:00 часа и ще залезе в 21:03 часа. Продължителност на деня 15:03 часа.
На 11.07.2020 луната ще изгрее в 0:28 часа и ще залезе в 12:08 часа. Осветеност на диска в 0h UT 67.3 %. Фаза на луната: последна четвърт.
Рецидивист опита да изнасили жена в магазин
Кралят на Дания ще посети Гренландия
Лъвовете ще усетят огромно облекчение на 30 януари - съдбата им поднася приятна изненада
Страховитите предсказания на Нострадамус за 2026-а
В Бундестага към Мерц: Обади се на Путин веднага
По 140 удара с камшик заради извънбрачна връзка, закъса и полицай
Росен Плевнелиев стана монархист и скастри Румен Радев, че е абдикирал
Колко стават заплатите в образованието?
НАСА откри обект, сходен на Земята, но скован от студ
Знаете ли коя е какичката, която вика за Алкарас от ложите в Мелбърн
Надежда Йорданова: „Възраждане“ се сдоби с нов имот след промените в Изборния кодекс
Мъртво пиян катастрофира на пътя Бургас-Варна
