Певицата на Галин заби рапър
От няколко седмици насам двамата публикуват любопитни снимки в социалните мрежи
Певицата Десита, част от музикалния лейбъл на фолк звездата Галин, заби един от най-актуалните и желани в момента рап изпълнители – Боби от „Мърда бойз“.
От няколко седмици насам двамата публикуват любопитни снимки в социалните мрежи. Общите кадри не останаха незабелязани от почитателите, които споделиха мнение, че красивата двойка може да се реализира още по-успешно на музикалната сцена като тандем. „Много сте сладки“, „Невероятни“, „Прелест“, са само част от коментарите от страна на меломаните.
Фотосите в уебпространството издават още, че прясната светска двойка е успяла да си подари и няколко дни на родното Черноморие. Други пък са от завършването на брюнетката, пише "Телеграф".
Мони Николов преподаде и в Русия! България с атака там, където Ганев, Николов-старши и дори Казийски не успяха
Двойна драма с пътната обстановка
Пълнени чушки с кайма и ориз: тайната им
Време за "Бангаранга": Дара тръгна за Виена
Учени преобърнаха представите за гибелта на цивилизацията на маите
Сериозен успех за отбора на "Бургас"
"Олд Трафорд" на тръни: сър Алекс Фъргюсън откаран в болница
Внимание : Лаймска болест и ку треска разнасят кърлежите в цялата страна
Тръмп заплаши Куба: Само да довърша в Иран и ги завладявам
Само за ден депутатите внесоха 29 законопроекта
Оптична илюзия разкрива на колко години сте психически
Сложете това в пералнята и дрехите ще ухаят по-дълго
03/05/2026, Неделя 17:20
0
