Андреа: Не съм слагала GPS на Кобрата
И без повод, Андреа гледа да захапе бившата си изгора. Този път фолк певицата намеси Кубрат Пулев, след като фен я попита "Би ли променила нещо в себе си?". Тя чистосърдечно призна, че иска да си остане все същата и за нищо на света не би сложила GPS на Кобрата.
"Знам, че съм прекалено наивна, но живот изпълнен с подозрения и постоянно да гоня и преследвам някого не е за мен! Не искам хората да си спомнят за мен с думите: "живееше една Теодора и постоянно издирваше и слагаше gps на гаджето си".
Искам животът ми да бъде изпълнен с музика, работа, пътувания и щастие! Така бях и такава ще си остана!", заяви изпълнителката.
Идва сибирски студ
Слави Трифонов: Ако реша да уволня някого, а на ПП-ДБ не им хареса, те ще направят протест под офиса ми, така ли?
Хонорарът на Азис за празниците удари 25 бона
Джан-Микеле пребил Габриела и я напуснал
Виктория Петрова се е омъжила тайно?
Стотинка или евроцент – каква да бъде паричката в празничната питка
Киселова: Ще подкрепим кабинет, ако Борисов не е премиер и „ДПС-Ново начало” не участва в коалицията
Трагедия край Варна: 18-годишна шофьорка загина, след като се вряза в тир
Александра Фейгин стана за девети път шампионка на България по фигурно пързаляне
Зелен билет за 1 лев заради мръсния въздух в София
Мъж съди ресторант, качили го в TikTok, докато вечеря с любовница
