Извънредно! Показно самоубийство шокира центъра на Карнобат, мъртъв е безспорен ерудит на града
73-годишният дългогодишен библиотекар Денчо Митев е скочил от шестия етаж пред очите на десетки съграждани
Демонстративно самоубийство потресе гражданите на Карнобат – край на живота си сложи един от най-уважаваните хора в града през последния половин век. Дългогодишният библиотекар Денчо Митев, на 73 години, е скочил от шестия етаж на жилищния блок, в който живее и тялото му буквално се е разпаднало по главната улица „Москва“ – в самия център на града.
„Нищо не предвещаваше подобна трагедия – той беше човек, уважаван от всички ни заради изключителния интелект и пословичната му скромност. Познават го две поколения, на които е давал книги в ръцете“, съобщи карнобатлийка, читателка на Флагман.БГ.
Жената била съседка на Митев. Край останките му в момента се събират десетки хора, гледката е отвратителна. Библиотекарят бил психически добре, макар че през последните години имал проблеми с придвижването и постепенно краката му се парализирали. Бил един от най-уравновесени и културни хора в града.
По първоначална информация е живеел сам в дома си напоследък.
Арест в голф клуба на Тръмп: Въоръжен мъж следял подготовката за визитата му
5 летни идеи, с които ще заздравите връзката си
Разбиха схема за корали за 800 000 евро между Гърция и Италия
След месеци чакане: Новите влакове „Шкода“ тръгват до дни
Мирчев затвори вратата за президентски съюз с ГЕРБ
Джокович иска кратки мачове в тениса
Неонацисти опитаха да нахлуят в хотел с еврейски деца в София
Жегата уби три лъва в японска зоологическа градина
Бивш митничар стана директор на АДФИ
Чужденци наляха 12,4 млрд. евро в гръцки имоти, Халкидики е сред най-желаните райони
Румънците са най-доверчиви в ЕС, българите остават под средното ниво

Сигурни ме е видял с тойотата какъв фасон вадя.
Много завистливи хора има.
Успял човек като мен само от такива пати.
Затова мойте подчинени ги карам да седят с наведени глави покрай мене.
Не завиждайте