Мария Игнатова прибира 10 бона заплата в бТВ
лед дълги месеци без никакви доходи от септември златен дъжд ще се изсипе върху водещата
Близо два месеца са продължили преговорите между иван и Андрей и новата водеща на предаването им "Папараци" по бТВ.
След два сезона и половина Венета Райкова сдава поста, а на мястото й от септември ще гледаме бившата водеща на "Господари на ефира" Мария Игнатова. Блондинката стоя година и половина без работа, след като шоуто за гафове изпадна от програмата на Нова ТВ още в началото на 2019 година. След което Игнатова бе елегантно отстранена от кръга с любимци на Халваджиян. В началото на годината Игнатова се опита да се върне на сцената, макар и само клубната, със свое комедийно шоу - "Без грам Инстаграм", но то имаше само две издания и не постигна очаквания успех, предава hotarena.bg.
Обезверена и разочарована, Мария потърсила контакт с Иван и Андрей в началото на май. Този пък късметът бил на нейна страна, тъй като блондинката уцелила момента, в който мястото в една от многото продукции на двамата било овакантено. Като част от мерките срещу пандемията от коронавирус бТВ свали външните си продукции, за да пести бюджет. Сред свалените предавания бе и Папараци, а продуцентите използваха случая, за да се разделят с Венета Райкова.
След дълги месеци без никакви доходи от септември златен дъжд ще се изсипе на Мария Игнатова. Като водеща на предаването, блондинката ще получава доста по-добра заплата от предшественичката си. Месечното възнаграждения на Венета било 6000 лева, докато Игнатова ще прибира по 10 хилядарки. Предаването също ще претърпи промени - ще бъде с по-комедийна концепция, а освен да води, Мария ще застава и срещу звездите по време на интервютата им, пише Ретро.
Съпругата на Васил Божков осъди прокуратурата заради 8-месечния ѝ арест
Начин да преодолеете следобедната депресия или сутрешната криза
В ход е делото срещу Кирил Петков и Божидар Божанов
Светът започва оттук: Ден на отворените врати в СУ "Св. св. Кирил и Методий"
Прокуратурата е сезирана за грабежа на ДаллБогг: Започва работа
Шезлонгите изчезват на 251 плажа в Гърция
76-годишна общинска съветничка изби рибата със секси фотошоп
Лидери от ППДБ се изживяват като световен авторитет, но са с мания за величие
Новата битка на Тейлър Суифт за да защити гласа и образа си
Софийският университет рискува да спре специализирани обучения заради липса на кадри
Малена и Тервел Замфирови станаха посланици на кампания срещу хазартната зависимост
