Кметът Иван Алексиев и министър Николина Ангелкова ще се срещнат с туристическия бранш в Поморие
Темата на срещата е протичането на сезон Лято 2020 в условията на COVID-19
Министърът на туризма Николина Ангелкова ще проведе работна среща с кмета Иван Алексиев и представители на туристическия бранш в Поморие. Темата на срещата е протичането на сезон Лято 2020 в условията на COVID-19 и на нея ще присъстват представители на Регионалната здравна инспекция, Агенцията по безопасност на храните и Комисията за защита на потребителите.
Дискусията ще се състои на 10 юли 2020 г. (петък) в 10.00 ч., в ГХГ „Дечко Стоев“- Поморие, при спазване на здравните и санитарни изисквания на обявената извънредна епидемична обстановка.
За участие в срещата са поканени всички представители на туристическия бранш в Поморие.
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция

1. Бургас направи кръгови движения, Поморие копира и също направи.
2. Бургас направи велоалеи, Поморие копира и също направи.
3. Бургас прави цялостно преасфалтиране на главните си улици в града,
А Кмете, Поморие кога ще направи цялостно преасфалтиране на главните улици в града ....на нищо не приличат....хубав град а улиците пълен срам. Това е много лош имидж време е да се оправят още това лято всичките главни улици в града цялостно преасфалтиране както в Бургас а не селско кърпене на дупките. Мнение от всички Поморийци !