Кметът Иван Алексиев и министър Николина Ангелкова ще се срещнат с туристическия бранш в Поморие
Темата на срещата е протичането на сезон Лято 2020 в условията на COVID-19
Министърът на туризма Николина Ангелкова ще проведе работна среща с кмета Иван Алексиев и представители на туристическия бранш в Поморие. Темата на срещата е протичането на сезон Лято 2020 в условията на COVID-19 и на нея ще присъстват представители на Регионалната здравна инспекция, Агенцията по безопасност на храните и Комисията за защита на потребителите.
Дискусията ще се състои на 10 юли 2020 г. (петък) в 10.00 ч., в ГХГ „Дечко Стоев“- Поморие, при спазване на здравните и санитарни изисквания на обявената извънредна епидемична обстановка.
За участие в срещата са поканени всички представители на туристическия бранш в Поморие.
Близо 1000 абитуриенти се включват в Парада на зрелостниците в Бургас
С духова музика и червен килим Бургас ще изпрати своите абитуриенти на 15 май
Мел Гибсън пак с младо гадже, хвана си 44-годишна моделка
Поп взриви TikTok с набирания и визия на културист (ВИДЕО)
4 зодии навлизат в период на финансов възход
Ученик от ПГЕЕ "Константин Фотинов" в Бургас с първо място на национална олимпиада
Убитият с метална тръба Цеко дължал пари
Бургас става част от футболната инициатива „60 години Христо Стоичков“
Печалби за около 240 млн. евро: Разкриха измами с хранителни добавки, представяни като животоспасяващи лекарства (СНИМКИ)
За 6 години Джеймса отнел над 30 имота (СНИМКИ)
Родопски марудници - по-крехки от катмите, по-сочни от палачинките
Започва най-опасният период на пролетта: Астролог предупреди кои зодии ги очаква късмет и на кого мечтите се сриват

1. Бургас направи кръгови движения, Поморие копира и също направи.
2. Бургас направи велоалеи, Поморие копира и също направи.
3. Бургас прави цялостно преасфалтиране на главните си улици в града,
А Кмете, Поморие кога ще направи цялостно преасфалтиране на главните улици в града ....на нищо не приличат....хубав град а улиците пълен срам. Това е много лош имидж време е да се оправят още това лято всичките главни улици в града цялостно преасфалтиране както в Бургас а не селско кърпене на дупките. Мнение от всички Поморийци !