Кметът Иван Алексиев и министър Николина Ангелкова ще се срещнат с туристическия бранш в Поморие
Темата на срещата е протичането на сезон Лято 2020 в условията на COVID-19
Министърът на туризма Николина Ангелкова ще проведе работна среща с кмета Иван Алексиев и представители на туристическия бранш в Поморие. Темата на срещата е протичането на сезон Лято 2020 в условията на COVID-19 и на нея ще присъстват представители на Регионалната здравна инспекция, Агенцията по безопасност на храните и Комисията за защита на потребителите.
Дискусията ще се състои на 10 юли 2020 г. (петък) в 10.00 ч., в ГХГ „Дечко Стоев“- Поморие, при спазване на здравните и санитарни изисквания на обявената извънредна епидемична обстановка.
За участие в срещата са поканени всички представители на туристическия бранш в Поморие.
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи

1. Бургас направи кръгови движения, Поморие копира и също направи.
2. Бургас направи велоалеи, Поморие копира и също направи.
3. Бургас прави цялостно преасфалтиране на главните си улици в града,
А Кмете, Поморие кога ще направи цялостно преасфалтиране на главните улици в града ....на нищо не приличат....хубав град а улиците пълен срам. Това е много лош имидж време е да се оправят още това лято всичките главни улици в града цялостно преасфалтиране както в Бургас а не селско кърпене на дупките. Мнение от всички Поморийци !