Кметът Иван Алексиев и министър Николина Ангелкова ще се срещнат с туристическия бранш в Поморие
Темата на срещата е протичането на сезон Лято 2020 в условията на COVID-19
Министърът на туризма Николина Ангелкова ще проведе работна среща с кмета Иван Алексиев и представители на туристическия бранш в Поморие. Темата на срещата е протичането на сезон Лято 2020 в условията на COVID-19 и на нея ще присъстват представители на Регионалната здравна инспекция, Агенцията по безопасност на храните и Комисията за защита на потребителите.
Дискусията ще се състои на 10 юли 2020 г. (петък) в 10.00 ч., в ГХГ „Дечко Стоев“- Поморие, при спазване на здравните и санитарни изисквания на обявената извънредна епидемична обстановка.
За участие в срещата са поканени всички представители на туристическия бранш в Поморие.
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден

1. Бургас направи кръгови движения, Поморие копира и също направи.
2. Бургас направи велоалеи, Поморие копира и също направи.
3. Бургас прави цялостно преасфалтиране на главните си улици в града,
А Кмете, Поморие кога ще направи цялостно преасфалтиране на главните улици в града ....на нищо не приличат....хубав град а улиците пълен срам. Това е много лош имидж време е да се оправят още това лято всичките главни улици в града цялостно преасфалтиране както в Бургас а не селско кърпене на дупките. Мнение от всички Поморийци !