От последните минути: Арестуваха съветника на Румен Радев - Пламен Узунов
Ще бъде направен обиск на кабинета му в негово присъствие
Пламен Узунов също е задържан по разследването за търговия с влияние. В момента от спецпрокуратурста го водят към президентството, за да направят обиск на кабинета му в негово присъствие, съобщава Нова тв, позовавайки се на свои източници от разследването.
От обвинението коментираха лаконично, че на този етап има две задържани лица. Официална информация се очаква малко по-късно.
Припомняме, че по-рано задържаха и бизнесменът Пламен Бобоков. Адвокатът му Ина Лулчева потвърди, като заяви, че според нея повторният му арест е незаконен.
По думите ѝ Бобоков е задържан за 24 часа по Закона за МВР, въпреки че срещу него има друго разследване.
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“

Долу ръцете от президента!!!!!!
Ох Котьооо тез чок тарикари и назначени милионери в тези арести с клекало-турски кенеф. Да гледат тавана и да вдигат кръвно. Мачкай Иванее комунистическите отрочета назначени за капиталисти!
Междувпрочем това не е прокуратура , и е твърде далече от всякакви понятия за независима институция.
И на децата вече е ясно че прокуратурата действа избирателно , и не обръща внимание на работодателя си. А именно - централата на СИК.
Добрата новина е че скоро ще ги изметем.