×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Китай запушва теч за $1 трилион, съюзявайки се с наркокартелите зад гърба на САЩ
  • Обновена Експерт предупреди за проблеми за АЕЦ Козлодуй, ако Дунав продължава да спада
  • Атанас Пеканов с амбициозна задача - 95% изплащане на парите по ПВУ
  • Рок вечер на острова този петък – Остава и П.И.Ф се качват на една сцена
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ожесточена война и удари под кръста в "На кафе"


09 Юли 2020, Четвъртък, 10:40 ч.

Веселинова се гласи за стола на Гала

На нож са всички панелисти в „На кафе“.

Коментаторите на Гала са в сериозен конфликт от известно време. Въпреки старанието да не го демонстрират поне в ефир Ева Веселинова и Андреа Банда Банда са тежко скарани. Редовно в предаването те си хвърлят по някоа неуместна шега, което още повече засилва твърдението, че между тях има вражда.

Бившата репортерка на „Господари на ефира“ -  Ева не пропуска да се заяде с колежката си всеки ден. Уж на майтап, тя сипе неуместни коментари, насочени изцяло към Андреа. Това адски вбесява Банда Банда, издават източници от „На кафе“. Наложило се Андреа да се отдели от останалите панелисти, само и само да е далеч от най-голямата си врагиня Ева.

От известно време филмовата влогърка е на сериозна дистанция от колегите си Гала, Патрашкова, Юлиан Константинов, Илиян Любомиров и Веселинова.

Ева е в конфликт и с останалите панелисти. Веселинова която участва в конкурса Мис Плеймейт преди години, и Гала също са в обтегнати отношения, издават от кухнята на предаването.

 

 

Надарената блондинка се гласяла за заместничка на дългогодишната водеща и затова не цепи басма на никого, особено на Гала. На няколко пъти Ева успя да изкара извън релси емблемата на „На кафе“ с изказвания и дори се скараха публично в ефир. Преди броени седмици се наложи продуценти да пуснат реклами, за да може зрителите да не видят ожесточения спор между двете блондинки, който продължил повече от пет минути, пише „България Днес“.


В категории: Лайфстайл


9
Коментара
Владислав БОНЕВ Мирчев затвори вратата за президентски съюз с ГЕРБ Мирчев затвори вратата за президентски съюз с ГЕРБ 04/08/2026, Вторник 20:45 1
Флагман.БГ Джокович иска кратки мачове в тениса Джокович иска кратки мачове в тениса 04/08/2026, Вторник 20:30 0
Владислав БОНЕВ Бивш митничар стана директор на АДФИ Бивш митничар стана директор на АДФИ 04/08/2026, Вторник 19:00 0
9
Коментара по темата
9.
Андреа
15.12.2020 12:25:47
0
1
Някой хора няма какво да ядат ,а те лапап и пият.черен хайвер някой хора незнаят какво е.Гала е една злобна застаряваща звезда,а Андреа е трагедия прави се на забавна но ужасна дори неможе да говори...ъъъъъ
8.
Зрител
11.07.2020 10:48:14
0
7
Подкрепям номер 7 Иванова,тази Андрея-банда,банда(що за длъжност) хич не и е мястото там? Наредени 6 човека,ядат без пари,плащат им заплати...защо??? Нова с шев Домусчиев много богата телевизия? Гала вече може да бъде сменена с друг водещ,а и предаването"На кафе"е доста безинтересно,може и без него?
7.
Иванова
11.07.2020 07:47:49
0
6
Докога ще гледаме и слушаме това ТЪПО предаване, много зрители са без цифрова телевизия и немогат да превключват каналите. На БТВ тъпия фъфлещ Сашко, а по Нова говорилня...... Стига !!!!
6.
ТМД
10.07.2020 04:34:00
0
16
От БГ журналисти винаги може да се научи по нещо ново. Например думата "врагиня". Благодаря, че Ви има!?!
5.
Пешо
09.07.2020 14:56:41
2
52
Още един повод да закрият този тъпизъм На кафе.
4.
Алиса
09.07.2020 14:30:25
2
50
Айде спрете да правите реклама на тия шибани кобили в това пошло предаване. Какво ни интересува ще се бият ли ще се карат ли или направо ще се наебът в ефир. Тези са изпята песен.
3.
Панайотова
09.07.2020 13:31:50
2
45
Да излизат в отпуска,че не се траят,затова си гледам Деси и Сашко. Най в час ,е Патрашкова, каквото каже ,е на место-умна и и интелигентна жена.Най-отвратителна е Андреа,с нейното хълцащо говорене и самочувствие без покритие, й кой от масовия зрител се интереСува от филми и артисти.Това да не е някакво елитарно предаване?98
2.
ХасМукар
09.07.2020 13:13:38
1
34
Ще и вземе и стола и кола .
1.
антилопа, газела... дисплея и панела
09.07.2020 11:22:54
4
71
Каква е тая професия панелист? Да не са работници от Домостроене, които заваряват панелите по блоковете?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Пешеходна пътека на късмета: Семейство едва не бе пометено два пъти край Свети Влас Пешеходна пътека на късмета: Семейство едва не бе пометено два пъти край Свети Влас Читателката ни Светлана Стоименова настоява за контрол на скоростта и обезопасяване на натоварения участък Стоян Колев щял да "поръча" на сърби прокурора по делото си (ВИДЕО) Стоян Колев щял да "поръча" на сърби прокурора по делото си (ВИДЕО) По време на поредното "лайф" включване инфлуенсърът заяви, че имал достатъчно връзки в западната ни съседка Мирчев затвори вратата за президентски съюз с ГЕРБ Мирчев затвори вратата за президентски съюз с ГЕРБ ДБ продължава общия процес с ПП и Форума за демократично действие, а името на кандидата остава необявено 300 000 евро намериха в домовете на задържаните за фабриката за фентанил 300 000 евро намериха в домовете на задържаните за фабриката за фентанил ГДБОП следила групата от април, лабораторията произвеждала до 10 килограма от опасната дрога дневно   Неонацисти опитаха да нахлуят в хотел с еврейски деца в София Неонацисти опитаха да нахлуят в хотел с еврейски деца в София Италия осъди антисемитската провокация, а българската полиция не е обявила има ли установени или задържани лица Голямо почистване преобрази алеята край Северния плаж в Бургас Голямо почистване преобрази алеята край Северния плаж в Бургас Близо 100 торби с отпадъци бяха събрани само за няколко часа Ще бъде ли готова Петрова нива за събора: Ремонтът на музея върви до последно Ще бъде ли готова Петрова нива за събора: Ремонтът на музея върви до последно Нямаме притеснения, ще посрещнем гостите до 22 август, увери зам.-кметът Деян Йотов Бивш митничар стана директор на АДФИ Бивш митничар стана директор на АДФИ Бившият заместник-директор на Агенция Митници поема финансовата инспекция след освобождаването на Пламен Тодоров Кой ще стане лидер на Прогресивна България в Царево: Галин Гакев или Дико Диков Кой ще стане лидер на Прогресивна България в Царево: Галин Гакев или Дико Диков Избраният председател почти сигурно ще е кандидат-кметът на ПБ за морската община Румънците са най-доверчиви в ЕС, българите остават под средното ниво Румънците са най-доверчиви в ЕС, българите остават под средното ниво Евростат отчита 5,4 точки за България срещу 7,5 за северната ни съседка, но показателят не измерва доверието в държавните институции
Нов мигрантски щурм към Сеута се готви за 15 август Нов мигрантски щурм към Сеута се готви за 15 август Онлайн група със 108 000 членове разпространява призиви за ново масово преминаване към испанския анклав Чужденци наляха 12,4 млрд. евро в гръцки имоти, Халкидики е сред най-желаните райони Чужденци наляха 12,4 млрд. евро в гръцки имоти, Халкидики е сред най-желаните райони Атина остава водеща за международните купувачи, а инвеститорите все по-често разглеждат Гърция като дългосрочно убежище за капитала си Тръмп заплаши Иран с обезглавяване, а от Техеран отговориха със закана за много жертви Тръмп заплаши Иран с обезглавяване, а от Техеран отговориха със закана за много жертви Във Вашингтон твърдят, че преговорите вече са започнали, но иранските власти признават единствено за контакти с Оман за Ормузкия проток Зеленски повери на Рустем Умеров преговорите за край на войната Зеленски повери на Рустем Умеров преговорите за край на войната Бившият военен министър ще оглави и украинското външно разузнаване, като поема дипломатически и отбранителни задачи Български талант подписа с "Валядолид" Български талант подписа с "Валядолид" 18-годишният вратар Стефан Михайлов напуска школата на "Национал" и продължава развитието си в Испания Дронове удариха турски кораб в Черно море, трима моряци са в тежко състояние Дронове удариха турски кораб в Черно море, трима моряци са в тежко състояние Плавателният съд се запалил край Новоросийск, а продължаващата опасност от нови атаки затруднила спасителната операция Лекар предупреди: Бебета, възрастни и хронично болни да бягат от плажа по обед Лекар предупреди: Бебета, възрастни и хронично болни да бягат от плажа по обед Чадърът не спира прегряването, а главоболието, гаденето и внезапната отпадналост могат да бъдат първите сигнали за опасно обезводняване Юли обърна календара: Сняг по върховете и 107 литра дъжд за денонощие Юли обърна календара: Сняг по върховете и 107 литра дъжд за денонощие Месецът е най-хладният и валежен юли след 2019 г., но контрастите остават огромни - от едва 13% от нормата в Малко Търново до 371% край Варна Огнен ад край Спокейн: 60 000 души са евакуирани, 600 сгради изгоряха Огнен ад край Спокейн: 60 000 души са евакуирани, 600 сгради изгоряха Три неконтролирани пожара достигнаха жилищни квартали, оставиха хиляди без ток и принудиха властите да мобилизират Националната гвардия Една от най-малките държави в света официално си върна древното име Една от най-малките държави в света официално си върна древното име Науру вече е Република Наоеро, а промяната връща местното произношение, изместено през колониалната епоха
Проф. Даниел ВЪЛЧЕВ Проф. Даниел ВЪЛЧЕВ Моето име се завъртя в какви ли не конфигурации, в какви ли не чудесии, но аз няма да се кандидатирам Виц на деня Виц на деня - Какъв е най-добрия начин да се харесам на жените?
- Пиши им любовни бележки върху стотачки.
Виц на деня Виц на деня - Бай Кольо, имаш ли гаечен ключ десятка?
- Имам, ама знаеш ли защо имам?
- Защо?
- Защото не го давам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Скъпа, исках да ти купя цветя, но цветарският магазин беше затворен, затова съм ти взел бирички
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори