Убиецът на Милен Цветков остава в килия
Николов поиска от съда мярката му за неотклонение да бъде изменена и настояваше да бъде освободен от ареста
Софийският градски съд показа, че в българия може да има справедливост, като отказа да пусне от ареста Кристиан Николов, причинил смъртта на Милен Цветков, предаде репортер на БГНЕС. Николов поиска от съда мярката му за неотклонение да бъде изменена и настояваше да бъде освободен от ареста, но градският съд отказа молбата му.
22-годишният Кристиан Николов навръх Великден уби с автомобила си журналиста Милен Цветков. Фаталната катастрофа стана на кръстовище в София, докато Цветков чака в колата си на червен светофар, той бе отнесен с жесток удар отзад от джипа, управляван от Кристиан. Момчето седнало зад волана под въздействието на наркотици.
Заедно с него в колата са били синът на депутата от ГЕРБ Лъчезар Иванов – Георги и 21-годишната Симона Цветкова, които също получиха обвинения, че са затаили истина и са с гаранции от по 10 хиляди лева. За майката на Кристиан Николов – Десислава обвинението е, че е предоставила автомобил на дрогирания си син и е пусната под гаранция от 100 000 лева.
Бившата на Дейвид Бекъм се отказва от световната суета – днес живее спокойно в норвежките планини
Регионалният исторически музей в Бургас обяви вход свободен за Никулден
Скандално признание на Виктор от „Ергенът“: Имам 106 жени и чекмедже с инструменти
Възобновяват делото за смъртта на Марадона, обвинени са медици
Делян Пеевски към протестиращите: Власт не се взима на улицата, а на избори
От "Автомобилна администрация" започнаха ефективна стачка
Зеленски търси истински край на войната – очаква решение след разговорите между Москва и пратениците на Тръмп
Кошмар за български футболен национал
