×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Първи снимки от катастрофата, затапила входа на АМ „Тракия“


Първи снимки от катастрофата, затапила входа на АМ „Тракия“
Това е баничарката, която заедно с още два автомобила са предизвикали мелето
08 Юли 2020, Сряда, 12:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Инцидентът е станал в района на „Чикън груп“, задръстването започва малко след хипермаркет „Метро“

Товарен ван Дачия е единият от участниците в тежката катастрофа, която стана около 11 ч. днес на пътя от Бургас към АМ „Тракия“. Репортер на Флагман.БГ в момента е на мястото и предава, че само бургаската Дачия е на местопроишествието, като тя е спряна плътно в лявата страна на пътя, почти долепена до мантинелата. Инцидентът е станал в района на „Чикън груп“ в посока АМ „Тракия“. На място има един патрулен автомобил на Пътна полиция и районът е отцепен, което значително затруднява трафика.

Образувало се е огромно задръстване на изхода на Бургас. То започва малко след КПП-то преди Пети километър. В района на катастрофа цялото пътно платно е осеяно с начупени стъкла и автомобилни части, свидетелстващи, че ударът е бил доста силен. Шофьорът на Дачията е на място и за щастие не изглежда пострадал след сблъсъка, причините за който към момента се изясняват. Автомобилът е ударен в предната дясна част и съдейки по щетите е изключено да става въпрос за самостоятелна катастрофа.

Преди броени минути на място е пристигнала Пътна помощ и предстои Дачията, която изглежда не може да се движи, ще бъде премахната от пътя.

Страшна катастрофа затапи изхода на Бургас към АМ „Тракия”

Движението в района на катастрофата се осъществява само в дясната пътна лента. Шофирайте внимателно!
 




В категории: Бургас


6
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Отлична вест за Малена Замфирова Отлична вест за Малена Замфирова 15/04/2026, Сряда 19:06 0
6
Коментара по темата
6.
До 4
08.07.2020 13:58:22
2
17
това не е аматьорско каране, това е идиотско (има разлика макар и малка между двете) Докато има такива като теб ще ги има и средните пръсти, палци, показалци и т.н.

А това да превишиш максимално позволената скорост за да не бавиш трафика е малоумно. Ама като за твоя акъл толкова. Човек не може да очаква много :) То си личи и от стила на писане (20-30г. със средно) :)
5.
PAPI
08.07.2020 13:41:14
0
5
камерата не снима
4.
До 2
08.07.2020 13:12:15
9
7
Слушай бе олигофрен н*д**бб*н.
В ляво вуйчо ти кара с 80км изпреварва го с 100-110км в същият момент ми се залепя ннякъв отзад присветка,присвирка още малко ще ме блъсне само и само да ме изпревари че бърза да му го подават.Това става преди малкият мост след пети километър пускам го минава докато ме изпреварва ми показва среден пръст и дава газ 130+ и нагоре аз продължавам да се движа с 110км.
Малко преди камерата тоя глупак бие спирачки и от 130км пада на 80км и застава в ляво а до него в дясно колите се движат с 80-90км.
Маняка се осира яко от нещо никой не знае какво аз го настигам съответно му пресветкам да мръдне той не мърда и се тътри така чак до чикъна коли от дясно го изпреварват... зад мене още 3-4 джигита се залепят.Ккажи ми ти какво е това аматьорско каране или караш ли не
Като се насираш от камери си седи в дясно не задръствай лявата лента защото тя е за изпреварване.
А това кой с колко кара над максимално позволената скорост не е твой проблем и ти не ги решават тези неща има си държавни органи за тази работа.
Защото ако превишаваш скоростта подлежиш на глоба но ако бавиш трафика създаваш предпоставки за птп което е доста по опасно да караш с 10-20км+ извънградско.
Айде прочетре това и си припомнете законите и се научете да си карате от дясно когато и двете ленти са празни на извънградски път
3.
d.d.
08.07.2020 13:00:28
1
13
Редактор Ви трябва драги, редактор ...
Да продължим ли да Ви показваме грешките или ще си прочетете статията ? "местопроишествието" - някакво шествие сигурно е и това.
Поне запомнихте ли кое е ляво и кое дясно или да ви пусна отново първия коментар който изтрихте ?
2.
До 1
08.07.2020 12:53:30
4
16
А ти с каква скорост се движиш в лявата лента там? Според правилника ли? А дистанция спазваш ли? Все въпроси с отговор не! Който си кара по правилата не му е проблем нито пътя, нито другита участници!
1.
Фил
08.07.2020 12:17:56
8
30
НЕ СЕ НАУЧИХА Т*П*ТЕ П*Д*РАСИ
ДАВАТ ГАЗ ПО БАИРА СЛЕД ПЕТИ КИЛОМЕТЪР
И БИЯТ СПИРАЧКИ НА КАМЕРАТА И СТОЯТ В ЛЯВА ЛЕНТА С 80-90.
НАУЧЕТЕ СЕ НАЙ-НАКРАЯ БЕ МАЛОУМНИЦИ
ОТ ПЕТИ КИЛОМЕТЪР ЗАСИЛВА С 120-150 И НА КАМЕРАТА БИЕ СПИРАЧКИ НАД 10 СЛУЧКИ ИМАМ С ТАКИВА НАТЕГАЧИ ПРИСВЯТКАТ ЗАЛЕПЯТ ТИ СЕ ОТЗАДЕ ПУСКАШ ГИ МИНАВАТ И НА КАМЕРАТА БИЯТ СПИРАЧКИ А ТЯ ДОРИ НЕ СНИМА ПОСОКА ВЕТРЕН МАЛОУМНИЦИ.
АКО КАРАЙТЕ СИ КАРАЙТЕ АКО СЕ НАСИРАТЕ СИ КАРАЙТЕ В ДЯСНО ЗАЩОТО СТАВАТ ЕЙ ТАКИВА САКАТЛЪЦИ.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ексклузивно! Първи думи на Венелин Ташев след излизането му от ареста с кръвно 195 на 110 Ексклузивно! Първи думи на Венелин Ташев след излизането му от ареста с кръвно 195 на 110 Снощи служители от Общината ме предупредиха какво ме очаква днес, тръгнах посред нощ от Гърция, мафията опита да пречупи дъщеря ми Мариета, но тя е силна като мен, но успяха със съпругата ми Стефка… Каримански: Дефицитът расте и сянката на дълговата спирала наднича зад гърба ни Каримански: Дефицитът расте и сянката на дълговата спирала наднича зад гърба ни Високите цени на електроенергията и горивата може да има дисциплиниращ болезнен ефект от гледна точка на това да станем по-спестовни Скъпият дизел ще е най-малкият ни проблем, скоро може да няма гориво по бензиностанциите, твърди експерт Скъпият дизел ще е най-малкият ни проблем, скоро може да няма гориво по бензиностанциите, твърди експерт Неофициални източници успокояват: Бургаската рафинерия имала горива поне до края на май Жалко, няма да ни заместят: Роботите са пълен провал в домакинската работа Жалко, няма да ни заместят: Роботите са пълен провал в домакинската работа В предвидима лабораторна среда машините се справят в 90% от случаите, но в реалния дом търпят крах Кандидат-депутатът Атанас Пъчков си поставя лична кауза в НС - четирилентовия път до Средец Кандидат-депутатът Атанас Пъчков си поставя лична кауза в НС - четирилентовия път до Средец Той не води кабинетна или онлайн кампания, а теренна офанзива из целия регион, заради това в неделя вечерта следете преференциите за №108 в листа 15 Извънредно! Арестуваха бизнесмена Венелин Ташев в собствения му хотел „Парадайс Бийч” (ВИДЕО) Извънредно! Арестуваха бизнесмена Венелин Ташев в собствения му хотел „Парадайс Бийч” (ВИДЕО) През целия ден днес няколко институции опитаха да го убедят, че трябва да влязат и да съборят незаконна постройка на негова частна територия Ямболски джигит с БМВ сече пътя на автобус в Бургас, пенсионерка пострада Ямболски джигит с БМВ сече пътя на автобус в Бургас, пенсионерка пострада Водачът отнел предимството на обществения транспорт, след което набил рязко спирачки Извънредно! Грузински каналджия е задържан с 15 нелегални мигранти край Царево Извънредно! Грузински каналджия е задържан с 15 нелегални мигранти край Царево Сред тях са били и двама непълнолетни, както и едно малолетно дете Пламен Карашев превърна будителството в лична кауза Пламен Карашев превърна будителството в лична кауза В програмата на „Прогресивна България“ той вижда естествено продължение на своите усилия за държава, която се обръща с лице към човека и неговите нужди На една от отсечките на АМ Тракия намалиха скоростта до 100 км/ч На една от отсечките на АМ Тракия намалиха скоростта до 100 км/ч По трасето са монтирани пътни знаци и табели, сигнализиращи шофьорите за неравностите и необходимостта да ограничат скоростта
Ръководството на Европейската инвестиционна банка се впечатли от напредъка по детската болница и Студентския кампус на Бургас Ръководството на Европейската инвестиционна банка се впечатли от напредъка по детската болница и Студентския кампус на Бургас Делегацията на ЕИБ включваше вицепрезидента Марек Мора, главния финансов съветник Борислава Габровска, която е с изключителен принос за важните за Бургас проекти, ръководителя на офиса в София Теодор Радонов, съветника Руксандра Сердеан-Верде Лекарите се борят за живота на жената, запалена от мъжа си в Ситово Лекарите се борят за живота на жената, запалена от мъжа си в Ситово Пострадалата все още е с опасност за живота Симулативен процес с ученици в Съдебната палата на Бургас Симулативен процес с ученици в Съдебната палата на Бургас Ментор на участниците бе съдия Станимира Иванова  от Окръжен съд - Бургас Експертност и опит в името на регионите: Коя е Фатме Рамадан от „Прогресивна България“ Експертност и опит в името на регионите: Коя е Фатме Рамадан от „Прогресивна България“ Дългогодишната ѝ работа в държавната администрация в сектор „Земеделие“ не е само ред в биография, а натрупан практически опит в една от най-трудните сфери на страната Благотворителна футболна инициатива събра 2400 евро в подкрепа на дете от Несебър Благотворителна футболна инициатива събра 2400 евро в подкрепа на дете от Несебър Събитието показа силата на съпричастността и единството Над 100 дизайнерски яйца ще представи Деница Благоева в Бургас. Над 100 дизайнерски яйца ще представи Деница Благоева в Бургас. Експозицията се реализира с подкрепата на Община Бургас Ултамаратонец почина при опит за рекорд Ултамаратонец почина при опит за рекорд Бившият кралски морски пехотинец е бил открит в отдалечения планински район Кинтейл в северозападната част на шотландските планини в събота Турски тираджия се заби в сграда в Новозагорско и загина на място Турски тираджия се заби в сграда в Новозагорско и загина на място По първоначални данни товарен автомобил МАН с прикачено ремарке е загубил управление, напуснал е пътното платно и се е ударил в сграда Почина Олга Петрова Почина Олга Петрова Нейната светлина ще продължи да живее във всяка изложба, във всяка картина и във всеки спомен. Известна българска балерина и нейния дядо са загинали при тежка катастрофа навръх Великден Известна българска балерина и нейния дядо са загинали при тежка катастрофа навръх Великден Катастрофата е станала на 12 април 2026 г. в ранния следобед на разклона за берковското село Мездрея
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня - Скъпи, направих палачинки като извинение, че блъснах колата.
- Какво си направилааа?!
- Палачинки.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си лафят.
Едната пита:
- И защо не си отворила на новото си гадже, когато е позвънял на вратата ти?
Другата:
- Щото баба ми казваше, че мъж който звъни на вратата - не чука!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Бог е създал половите органи, за да може българинът да изказва кратко и точно мислите си
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори