Пътна полиция ще следи 24/7 за джигити по новия обход на Поморие
Предприемат се и мерки за улесняване на трафика на входно-изходните артерии на Бургас, както за туристите, които пътуват към южните ни курорти.
Пътна полиция затяга контрола със засилени проверки през последните няколко седмици по курортите на Южното Черноморие. Само за последните 3 дни са установени 8 случая на шофьори, управляващи автомобилите си под въздействие на алкохол над 1,2 промила. Водещи са Карнобат с 3,19 промила и 2,41 в Обзор. Два са случаите на установени дрогирани шофьори. Това съобщи началникът на отдел „Охранителна полиция и КАТ“ към ОДМВР-Бургас комисар Неделчо Рачев.
Униформените ще следят за нарушения и на новооткрития обходен път на Поморие. Ще наблюдават трафика с камери и екипи на полицията 24/7.
Предприемат се и мерки за улесняване на трафика на входно-изходните артерии на Бургас, както за туристите, които пътуват към южните ни курорти.
Как да намалим стреса
Домашна питка с масло: Тайната й
Средиземноморска диета: Ползите за здравето и защо е сред най-препоръчваните режими
Тризначки нахълтват с гръм и трясък в "Ергенът"?
Шоколадов сладкиш без много усилия
Най-съвместимите зодии за перфектна връзка
Григор Димитров сред най-богатите в тениса - ето първите 20
Цената на водката в Русия лети нагоре
От кои зодии са най-верните приятели
Пролетна супа със зеленчуци: Лека и свежа рецепта за новия сезон
Зодиите с най-голямо чувство за хумор
Как да премахнете миризми от килими и мебели

Кремаво жълтата астра, за нея говоря!