Тестваха всички футболисти и треньори в „Левски” за коронавирус
Причината - заразеният Тити Папазов е присъствал на срещата между „Царско село" и „Черно море"
Всички играчи и треньори в „Левски” са с отрицателни проби за коронавирус. Причината за масовото тестване е заразеният Тити Папазов е присъствал на срещата между „Царско село" и „Черно море".
Освен спортно-техническия щаб през тест е минал и изпълнителният директор Павел Колев, който също не е заразен, пише Gong.bg.
Масовото тестване в клуба се наложи, след като се оказа, че Тити Папазов е присъствал на срещата между „Царско село" и „Черно море" през уикенда.
Изследвани са и мажоритарният акционер на "сините" Наско Сираков и изпълнителният директор Павел Колев. резултатите и на двамата са отрицателни, научи NOVA.
Консултациите при президента навлизат в решаваща фаза
Илияна Йотова: Над век и половина българските читалища пазят паметта за миналото и отварят хоризонти за бъдещето
Русия преминава към нов модел на висше образование
Везенков наказа бившия си отбор
Църквата отбелязва много важен празник
Лудогорец продължава в Европа през пролетта, "орлите" победиха французи в ключов мач
Обилни дъждове блокираха два пътни участъка
Рецидивист опита да изнасили жена в магазин
Кралят на Дания ще посети Гренландия
Лъвовете ще усетят огромно облекчение на 30 януари - съдбата им поднася приятна изненада
Страховитите предсказания на Нострадамус за 2026-а
В Бундестага към Мерц: Обади се на Путин веднага
