Роми на тумби на плажа, номерата им за тършуване на вещи не минават
Роми на тумби са обикаляли плажа на Бургас през миналия уикенд, твърди вестник "Труд". Те се движели по брега и вдигали врява, с цел да привлекат вниманието. Други в това време вървели край хавлиите на плажуващите, явно с цел някой да си остави багажа без надзор или да се разсея.
Добрата новина е, че няма нито един обран, или поне няма подаден сигнал, са казали спасителите от Северния плаж пред колегите.
Туристите и гостите на ивицата са изключително дисциплинирани и щом някой влезе във водата, друг задължително остава да надзирава вещите, казват те.
Морските стражи съобщиха, че през уикенда летовници са предали намерени загубени вещи - лична карта, ключове за дома, шофьорска книжка, които с протокол са предадени на патрулите - общински полицаи, отговарящи за реда и сигурността.
Водни инциденти в Бургас не е имало. Морето продължава да е динамично, предупреждават морските стражи. Само миналата неделя, флагът на вишките се е сменял три пъти - от зелен, до жълт и накрая - червен.
Съпругът на Брижит Бардо разкри причината за смъртта ѝ
Почина дългогодишен кмет на ГЕРБ
Крещиш, а после съжаляваш? Как да овладееш гласа си навреме
Два милиона християни излязоха на шествието „Три царе“ – жива вяра по улиците на Полша
Турция подготвя забрана за социалните мрежи за деца под 15 години
Ремонтът на Дунав мост при Русе влиза в активна фаза от утре 8 януари
Андрей Чорбанов: Напуснах ИТН заради подмяна на ценности, маргинализирани политики и липса на реални решения
Държавата си поиска чрез ЧСИ парите за танкера Kairos
Вижте средната пенсия у нас, но в евро
Внимание! Имате екзема, не се доближавайте до тези химикали
Съдбовни промени за Кейт Мидълтън, животът й вече няма да е същият
