Зейнеб се завръща в ефир като майка
За първата си изява тя избра къса пола и блуза с високи сандали, като бе изпратена от любимия си Стоян Балевски
Отново в ефир, но по-бляскава от всякога се завърна тв водещата Зейнеб Манджурова. Красавицата, която роди през ноември миналата година, отново стъпи в студиото на „На кафе” миналата седмица.
„Повече от година не бях стъпвала в студиото. Не бях стъпвала и в токчетата си. Липсваха ми и двете”, споделя блондинката в социалните мрежи.
За първата си изява тя избра къса пола и блуза с високи сандали, като бе изпратена от любимия си Стоян Балевски и с огромен букет цветя на работа, пише „България днес”.Любопитно е, че Манджурова не изкара докрай майчинството си, а се появи в ефир едва преди 8 месеца, след като даде живот на първородната си дъщеря Мириам.
Преди най-важното събитие Зейнеб изчезна от светлината на прожекторите, за да се наслади на бременността си докрай.Тя дори отказа да споделя снимки в социалните мрежи. Водещата няма нито една снимка като бременна и пази в дълбока тайна и най-важното събитие — раждането на дъщеря си.
Зейнеб за първи път показа дъщеря си през февруари, навръх рождения си ден. Тя обаче отказа да се наслади на майчинството за целия период и избра да се върне на работа едва 8 месеца след като даде живот на момиченцето си.
Младата майка призна, че й е коствало доста тренировки, за да влезе във форма.
„Направих го! След едногодишна пауза, „започвам в понеделник”. Казвах си го неведнъж, но все намирах причина да го отложа.След дълга пауза и липса на какъвто и да било спорт (Изключвам километричните разходки по време на бременността”) и фитнес, отново съм в играта, но разумно — тренировка на открито, шлем и социална дистанция”, споделя още репортерката на Гала.
Скандалът с „райски газ“ зад волана в Пловдив извади наяве опасен абсурд в закона
Мистериозен хищник почина на 150 години, но роднините му остават господари на дълбините
Южна Америка се дави, Европа гори: Атмосферата затвори планетата в капан
18-годишна звезда загина в тежка катастрофа
Футболна бомба: Гуардиола на крачка от подпис със спящ гигант
21/07/2026, Вторник 19:00
0
Почина TikTok звезда
Узана Поляна Фест чупи рекорд с 25 отбора и 32 шахматисти
Българската нива задмина френската - 8679 евро за хектар
Пращат полицайка в Сливенския затвор за пренасяне на кокаин
Студен фронт удря на 22 юли: Оранжев код е обявен за Бургас
Сблъсък на аерограф и живопис: Откриват изложбата „Лятна жега“ на Мика Сав и Нина Русева в "Приморец"
Извънредно! Две жени предизвикаха ПТП на кръговото на „Мираж“, движението е блокирано!
