×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Защо Феята на любовта Наталия Симеонова води неравностойна битка с килограмите


06 Юли 2020, Понеделник, 20:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Блондинката е на път да закове кантара на 100 килограма, но апетитът й е по-силен от суетата

Наталия Симеонова може да се справи половин хляб и няколко пържоли с едно сядане на масата, пише в. „Уикенд”.

Феята на любовта, както беше известна водещата Наталия Симеонова, от край време води неравностойна битка с килограмите.

Блондинката е на път да закове кантара на 100 килограма, но апетитът й е по-силен от суетата. Често се случва с едно сядане на масата да преполови един хляб. Като към въглехидратната бомба добавя пържолки, картофки, салатка, каквото има. Всичко щедро се полива с вино. А след ставането от трапезата Наталия няма никакъв проблем да седне и зад волана, допълва изданието.

Написаното по-горе не е просто пример. А обстоятелства от реална ситуация, на която се натъкнал репортер на цитирания вестник.

Случката се разиграла през изминалата седмица. Симеонова заедно с нейна приятелка се срещнали за обяд в заведение в центъра на София. Двете похапнали обилно, като бившата съпруга на Денис Ризов демонстрирала, че отдавна е загърбила диетите. Полели срещата си с наливно бяло вино.

А след гощавката без притеснения Наталия седнала зад волана на лъскавия си джип „Порше Кайен” и отпрашила в неизвестна посока.

Именно заради случки като тази, бившата водеща няма как да мине с оправданието, че е дебела заради лош метаболизъм. Храната, която поглъща, коментират свидетели, й носи хиляди калории ежедневно.


В категории: Лайфстайл


6
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Връчиха Наградите „Аскеер” Връчиха Наградите „Аскеер” 25/05/2026, Понеделник 08:59 0
Михаил ДИМИТРОВ Виждали ли сте я? Полицията издирва изчезнала жена Виждали ли сте я? Полицията издирва изчезнала жена 25/05/2026, Понеделник 08:21 0
Емел МАХМУД Tермометърът скача до 27 градуса днес Tермометърът скача до 27 градуса днес 25/05/2026, Понеделник 08:08 0
6
Коментара по темата
6.
*********
16.01.2022 09:37:21
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
5.
Нина
07.07.2020 23:06:39
0
2
Никой не ви е искал мнението !Всеки да си живее живота както си иска!
4.
АБЕ,
07.07.2020 11:56:59
0
4
Я оставете жената на мира. Каквото и харесва, това ще прави! Само за интриги мислите!
3.
Гаден,но честен
07.07.2020 05:14:29
0
6
Някой гаден и злобен чирус пак е завиждал,че хората си живеят живота,докато смачканата мишка гладува,та белким някой забележи,че съществува.
2.
gogogo
06.07.2020 21:18:18
0
10
много хубава мадама беше преди. не е хубаво така да се говори за жена, но не изглежда никак добре визуално. но щом и харесва така на жената, нека да хапва.
1.
truestory
06.07.2020 21:00:21
0
17
битката е неравностойна, защо тя е сама, а килограмите са много. Успех.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Връчиха Наградите „Аскеер” Връчиха Наградите „Аскеер” Наградите „Аскеер” са единствени по рода си театрални награди в България, при които отличията се дават „от артисти – за артисти“ Който не харесва „Бангаранга“, да възроди соцконкурса „Ален мак“ Който не харесва „Бангаранга“, да възроди соцконкурса „Ален мак“ Целият свят е не само очарован, но и зашеметен от „Бангаранга“, онези родни „интелектуалци“ и „декоративни християни“, за които песента е срам, които разнищват текста дума по дума, бихме препоръчали да си възстановят конкурса за ангажирана песен от времето на соца „Ален мак“  Бургас изпрати своите абитуриенти от набор 07 – смели, смахнати и очарователни (ВИДЕО) Бургас изпрати своите абитуриенти от набор 07 – смели, смахнати и очарователни (ВИДЕО) Випуск 26 е символ на будност, смелост и индивидуалност на едно ново поколение Армията променя правилата за командироване на военни зад граница, вдигат им парите Армията променя правилата за командироване на военни зад граница, вдигат им парите Новите промени са свързани с получаваните пари, семействата, ученията на НАТО Гришо останал без книжка след превишена скорост в Монако Гришо останал без книжка след превишена скорост в Монако Топ тенесистът е бил с баща си в автомобила Софиянец си пуска дива чалга, докато жителите на "Сън хаус" едва удържат на музикалния терор Софиянец си пуска дива чалга, докато жителите на "Сън хаус" едва удържат на музикалния терор В петък вечерта ситуацията обаче ескалирала, намесили са се и ченгета от РУ-Несебър Росимира Иванова е сред ТОП абитуриентките на Випуск 2026 (ВИДЕО/СНИМКИ) Росимира Иванова е сред ТОП абитуриентките на Випуск 2026 (ВИДЕО/СНИМКИ) Стил, класа и амбиции впечатлиха всички пред Пантеона Само един депутат от Габрово отиде да помага след наводненията - Богомил Петков Само един депутат от Габрово отиде да помага след наводненията - Богомил Петков Въпреки тежките щети, причинени от водната стихия - само един от тях отиде в издигналата го в парламента област, за да съдейства или провери какви са пораженията Затворници помагат в разчистването на Габрово след преливането на река Янтра Затворници помагат в разчистването на Габрово след преливането на река Янтра Лишените от свобода са с нисък риск от рецидив и са под контрола на надзорно-охранителния състав на затворническото общежитие 19-годишен обърна колата си в канавка, пострадаха бебе и второкласник 19-годишен обърна колата си в канавка, пострадаха бебе и второкласник Шофьорът на превозното средство е тестван за употреба на алкохол и наркотици, отчетени са отрицателни резултати
Доналд Тръмп-младши се ожени, но булката остана разочарована Доналд Тръмп-младши се ожени, но булката остана разочарована 40 гости на скромното тържество на Бахамите, президентът не отиде Разпространението на вируса Ебола излиза извън контрол, 18 заразени избягаха от болница Разпространението на вируса Ебола излиза извън контрол, 18 заразени избягаха от болница Смъртните случаи са над 200 Бивш член на елита завърши сезона с 227 гола в “А” областна Бивш член на елита завърши сезона с 227 гола в “А” областна Единственият хикс през сезона дойде в последния 26-и кръг Децата от фаталния купон с дрогата-убиец в Благоевград са известни фамилии Децата от фаталния купон с дрогата-убиец в Благоевград са известни фамилии Към момента полицията в Благоевград води активно разследване за изясняване на точните обстоятелства около инцидента Край на една музикална ера: Групата "Aqua", която покори света с "Barbie Girl", се пенсионира Край на една музикална ера: Групата "Aqua", която покори света с "Barbie Girl", се пенсионира В емоционално послание членовете на групата посочват, че искат да запазят това, което са изградили през десетилетията, докато спомените и връзката помежду им остават силни Ормузкият проток в епицентъра: Тръмп обяви, че споразумението с Иран е „до голяма степен договорено“ Ормузкият проток в епицентъра: Тръмп обяви, че споразумението с Иран е „до голяма степен договорено“ Техеран отвърнаха, че твърденията му „не съответстват на реалността“ Чайка нацвъка Чарлз в Северна Ирландия Чайка нацвъка Чарлз в Северна Ирландия „Добре, че не ми падна на главата“, коментира кралят Престрелка пред Белия дом, има убит и ранен Престрелка пред Белия дом, има убит и ранен Репортери споделят, че са чули около 30 куршума Назначиха новия кмет на Бирмингам с „Аллаху акбар“ Назначиха новия кмет на Бирмингам с „Аллаху акбар“ Мюсюлманският лорд мер на града, Закир Чодри, едва знае английски Нападнаха Рики Мартин със сълзотворен газ на концерт в Черна гора Нападнаха Рики Мартин със сълзотворен газ на концерт в Черна гора Сред публиката настъпи хаос
Бойко Борисов Бойко Борисов Никога не съм бил нито в “Джуджетата“, нито ги знам кои са, а в случая сега разбираме коя е Снежанка Виц на деня Виц на деня Във влака кондуктор пита блондинка, пътуваща с куче:
- За кучето платихте ли?
- Не! Подарък ми е за рождения ден.
Виц на деня Виц на деня Две жени разговарят:
- Ти какво работиш?
- В научен институт.
А като каква?
- Като любовница, но ми плащат като на професор.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Мамо, мамо, може ли и аз да скоча с бънджи?
- В никакъв случай! Животът ти започна, заради скъсана гума, но не трябва да свършва пак по тази причина!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори