Мария Игнатова става водеща на „Папараци – ново 20!”
Всяка неделя вечер доброто настроение ще превзема ефира с много ирония, звезди в парадоксални ситуации и неподправени емоции
Тази есен bTV ще изненада зрителите с шоу, което няма аналог в телевизионния ефир у нас. Предаването „Папараци” поема в нова посока и ще се трансформира в първия по рода си комедиен телевизионен таблоид в България, който ще носи името – „Папараци – ново 20!”. Шоуто ще продължи да наблюдава българските звезди, но с повече хумор, а в изцяло новото студио ще влезе една от най-емблематичните водещи у нас – Мария Игнатова.
Всяка неделя вечер доброто настроение ще превзема ефира с много ирония, звезди в парадоксални ситуации и неподправени емоции. Главни действащи лица отново ще бъдат популярните личности в България, които дори и не подозират, колко ще се смеят със самите себе си. Освен в реалния живот на звездите, „Папараци – ново 20!” ще се гмурне и във виртуалния им свят и ще ги постави в серия от комични ситуации в изцяло новите рубрики. Напълно подчинени на забавната страна на живота ще бъдат и интервютата и срещите на Мария Игнатова с нейните звездни гости в студиото. Те ще разказват своите най-забавни и нелепи истории, ситуации, които са на ръба на комичното и ще признават своите сладки прегрешения.
Хитовата рубрика „Мирон става ВИП“ продължава да бъде основен акцент в „Папараци – ново 20!“. Историите на изрусения интелектуалец, който търси смисъла на съществуването на светския елит, ще бъдат още по-колоритни и парадоксални.
Продуцент на „Папараци – ново 20!” е Междинна станция.
Правят пари на гърба на Дара, продуцентите ѝ заплашват със съд
Тежка катастрофа на АМ Тракия преди Бургас
Край на тайната на заплатата! Шефовете са длъжни да обявяват възнаграждението в обявите за работа или преди интервю
Спипаха бургазлийката Габриела надрусана зад волана на лъскав Хюндай
Васил Илиев от кв. Победа задигна кутия с дарения от храм "Св. Николай Чудотворец"
Евровизия обърка романтичното пътуване на Дара до Милано след историческата победа
18 хил. евро за четири нощувки - цените удариха тавана заради Евровизия
Близо 500 000 автомобила напускат София за 24 май, АПИ въвежда извънредна организация на движението
Трима добре познати футболисти идват на "Лазур" за "Мача на Надеждата"
Такситата искат да карат в буслентите, но само когато са с клиенти
Жесток трус в bTV: Екипът се разпада след трансфера на годината
Рядко астрономическо явление в края на май обещава финансов късмет за четири зодии
