Полски турист пристигна на Южното Черноморие, ето какво написа на сънародниците си
Хората са мили, хотелът ни е супер, а обслужващият персонал навсякъде е усмихнат, казва той
Полски турист посети Южното Черноморие и остана очарован. Кристиян Маркиел е летял от Катовице до Бургас, а след това е отседнал в голям хотел на крайбрежието. На профила си във Фейсбук той разкрива своите впечатления и приканва и други да направят като него.
"Искам да ви опиша полета си до Бургас. Първо, не се притеснявайте да летите до България! В Катовице само ни измериха температурата и ни накараха да си дизенфектираме ръцете. Полетът беше задължително с маски. На летището в Бургас получихме декларации за COVID-19. Бяхме много бързо обслужени на митницата, качиха ни в автобусите за трансфер до хотела. Не сме забелязали да имат особени трудности с организацията във връзка с новата вечеря. Имаме закуска и вечеря на шведска маса, служителите са с ръкавици.
Хората са мили, хотелът ни е супер, а обслужващият персонал навсякъде е усмихнат и с желание да помогне. Наздраве за вас!"
Флагман.бг припомня, че полските туристи започнаха да идват през миналата седмица. Пуснати са редовни линии до 6 града в Полша и полетите почти винаги са пълни.(ВИЖТЕ ТУК)
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама

Аз съм бойкоторал мутроморието още отпреди 20 год. Като изпукат от глад и черноморието стане нормално - ще се върна.
В началото на сезона чакаме туристите и се вайкаме колко е по зле от миналата година.
По средата на сезона започваме да се оплакваме, че туристите били зле.
В края на сезона ги мразим , защото не може да се спи от тях и тем подобни...
Това е Бг реалността!
готино си ни е крайбрежието и както виждаш,хората идват,щото им харесва..............а и сезона сега започва и на юг от бургас е пълно с летовници......
пък тебе кой та знай в кви лайна си затънал до гушата,ама тука нашето си,българското море било лайняно......
аре бегай......
МИ ТИ ЩО НЕ СЕ ПОГЛЕДНЕШ В ОГЛЕДАЛОТО ВЕ ,ЦЪРВУЛ........
КО СА ТИ КРИВИ ПОЛЯЦИТЕ........?
ЩОТО ПЪК ГАНЬОВЦИТЕ КАТО ТЕБЕ СА СТОКА.....ТОЗАТОВА НИ СЕ СМЕЕ ЦЯЛ СВЯТ....Е ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ...
...
А ВСЕКИ ТУРИСТ ,ПРИСТИГНАЛ У НАС Е ДОБРЕ ДОШЪЛ,ЩОМ ИМ ХАРЕСВА....
Навсякъде, в Гърция, Турция и т.н., замениха шведските маси с обслужване на отделни маси от сервитьори, а някъде дори с румсървиз.