Полски турист пристигна на Южното Черноморие, ето какво написа на сънародниците си
Хората са мили, хотелът ни е супер, а обслужващият персонал навсякъде е усмихнат, казва той
Полски турист посети Южното Черноморие и остана очарован. Кристиян Маркиел е летял от Катовице до Бургас, а след това е отседнал в голям хотел на крайбрежието. На профила си във Фейсбук той разкрива своите впечатления и приканва и други да направят като него.
"Искам да ви опиша полета си до Бургас. Първо, не се притеснявайте да летите до България! В Катовице само ни измериха температурата и ни накараха да си дизенфектираме ръцете. Полетът беше задължително с маски. На летището в Бургас получихме декларации за COVID-19. Бяхме много бързо обслужени на митницата, качиха ни в автобусите за трансфер до хотела. Не сме забелязали да имат особени трудности с организацията във връзка с новата вечеря. Имаме закуска и вечеря на шведска маса, служителите са с ръкавици.
Хората са мили, хотелът ни е супер, а обслужващият персонал навсякъде е усмихнат и с желание да помогне. Наздраве за вас!"
Флагман.бг припомня, че полските туристи започнаха да идват през миналата седмица. Пуснати са редовни линии до 6 града в Полша и полетите почти винаги са пълни.(ВИЖТЕ ТУК)
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Аз съм бойкоторал мутроморието още отпреди 20 год. Като изпукат от глад и черноморието стане нормално - ще се върна.
В началото на сезона чакаме туристите и се вайкаме колко е по зле от миналата година.
По средата на сезона започваме да се оплакваме, че туристите били зле.
В края на сезона ги мразим , защото не може да се спи от тях и тем подобни...
Това е Бг реалността!
готино си ни е крайбрежието и както виждаш,хората идват,щото им харесва..............а и сезона сега започва и на юг от бургас е пълно с летовници......
пък тебе кой та знай в кви лайна си затънал до гушата,ама тука нашето си,българското море било лайняно......
аре бегай......
МИ ТИ ЩО НЕ СЕ ПОГЛЕДНЕШ В ОГЛЕДАЛОТО ВЕ ,ЦЪРВУЛ........
КО СА ТИ КРИВИ ПОЛЯЦИТЕ........?
ЩОТО ПЪК ГАНЬОВЦИТЕ КАТО ТЕБЕ СА СТОКА.....ТОЗАТОВА НИ СЕ СМЕЕ ЦЯЛ СВЯТ....Е ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ...
...
А ВСЕКИ ТУРИСТ ,ПРИСТИГНАЛ У НАС Е ДОБРЕ ДОШЪЛ,ЩОМ ИМ ХАРЕСВА....
Навсякъде, в Гърция, Турция и т.н., замениха шведските маси с обслужване на отделни маси от сервитьори, а някъде дори с румсървиз.