Полски турист пристигна на Южното Черноморие, ето какво написа на сънародниците си
Хората са мили, хотелът ни е супер, а обслужващият персонал навсякъде е усмихнат, казва той
Полски турист посети Южното Черноморие и остана очарован. Кристиян Маркиел е летял от Катовице до Бургас, а след това е отседнал в голям хотел на крайбрежието. На профила си във Фейсбук той разкрива своите впечатления и приканва и други да направят като него.
"Искам да ви опиша полета си до Бургас. Първо, не се притеснявайте да летите до България! В Катовице само ни измериха температурата и ни накараха да си дизенфектираме ръцете. Полетът беше задължително с маски. На летището в Бургас получихме декларации за COVID-19. Бяхме много бързо обслужени на митницата, качиха ни в автобусите за трансфер до хотела. Не сме забелязали да имат особени трудности с организацията във връзка с новата вечеря. Имаме закуска и вечеря на шведска маса, служителите са с ръкавици.
Хората са мили, хотелът ни е супер, а обслужващият персонал навсякъде е усмихнат и с желание да помогне. Наздраве за вас!"
Флагман.бг припомня, че полските туристи започнаха да идват през миналата седмица. Пуснати са редовни линии до 6 града в Полша и полетите почти винаги са пълни.(ВИЖТЕ ТУК)
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите

Аз съм бойкоторал мутроморието още отпреди 20 год. Като изпукат от глад и черноморието стане нормално - ще се върна.
В началото на сезона чакаме туристите и се вайкаме колко е по зле от миналата година.
По средата на сезона започваме да се оплакваме, че туристите били зле.
В края на сезона ги мразим , защото не може да се спи от тях и тем подобни...
Това е Бг реалността!
готино си ни е крайбрежието и както виждаш,хората идват,щото им харесва..............а и сезона сега започва и на юг от бургас е пълно с летовници......
пък тебе кой та знай в кви лайна си затънал до гушата,ама тука нашето си,българското море било лайняно......
аре бегай......
МИ ТИ ЩО НЕ СЕ ПОГЛЕДНЕШ В ОГЛЕДАЛОТО ВЕ ,ЦЪРВУЛ........
КО СА ТИ КРИВИ ПОЛЯЦИТЕ........?
ЩОТО ПЪК ГАНЬОВЦИТЕ КАТО ТЕБЕ СА СТОКА.....ТОЗАТОВА НИ СЕ СМЕЕ ЦЯЛ СВЯТ....Е ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ...
...
А ВСЕКИ ТУРИСТ ,ПРИСТИГНАЛ У НАС Е ДОБРЕ ДОШЪЛ,ЩОМ ИМ ХАРЕСВА....
Навсякъде, в Гърция, Турция и т.н., замениха шведските маси с обслужване на отделни маси от сервитьори, а някъде дори с румсървиз.