Полски турист пристигна на Южното Черноморие, ето какво написа на сънародниците си
Хората са мили, хотелът ни е супер, а обслужващият персонал навсякъде е усмихнат, казва той
Полски турист посети Южното Черноморие и остана очарован. Кристиян Маркиел е летял от Катовице до Бургас, а след това е отседнал в голям хотел на крайбрежието. На профила си във Фейсбук той разкрива своите впечатления и приканва и други да направят като него.
"Искам да ви опиша полета си до Бургас. Първо, не се притеснявайте да летите до България! В Катовице само ни измериха температурата и ни накараха да си дизенфектираме ръцете. Полетът беше задължително с маски. На летището в Бургас получихме декларации за COVID-19. Бяхме много бързо обслужени на митницата, качиха ни в автобусите за трансфер до хотела. Не сме забелязали да имат особени трудности с организацията във връзка с новата вечеря. Имаме закуска и вечеря на шведска маса, служителите са с ръкавици.
Хората са мили, хотелът ни е супер, а обслужващият персонал навсякъде е усмихнат и с желание да помогне. Наздраве за вас!"
Флагман.бг припомня, че полските туристи започнаха да идват през миналата седмица. Пуснати са редовни линии до 6 града в Полша и полетите почти винаги са пълни.(ВИЖТЕ ТУК)
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Аз съм бойкоторал мутроморието още отпреди 20 год. Като изпукат от глад и черноморието стане нормално - ще се върна.
В началото на сезона чакаме туристите и се вайкаме колко е по зле от миналата година.
По средата на сезона започваме да се оплакваме, че туристите били зле.
В края на сезона ги мразим , защото не може да се спи от тях и тем подобни...
Това е Бг реалността!
готино си ни е крайбрежието и както виждаш,хората идват,щото им харесва..............а и сезона сега започва и на юг от бургас е пълно с летовници......
пък тебе кой та знай в кви лайна си затънал до гушата,ама тука нашето си,българското море било лайняно......
аре бегай......
МИ ТИ ЩО НЕ СЕ ПОГЛЕДНЕШ В ОГЛЕДАЛОТО ВЕ ,ЦЪРВУЛ........
КО СА ТИ КРИВИ ПОЛЯЦИТЕ........?
ЩОТО ПЪК ГАНЬОВЦИТЕ КАТО ТЕБЕ СА СТОКА.....ТОЗАТОВА НИ СЕ СМЕЕ ЦЯЛ СВЯТ....Е ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ...
...
А ВСЕКИ ТУРИСТ ,ПРИСТИГНАЛ У НАС Е ДОБРЕ ДОШЪЛ,ЩОМ ИМ ХАРЕСВА....
Навсякъде, в Гърция, Турция и т.н., замениха шведските маси с обслужване на отделни маси от сервитьори, а някъде дори с румсървиз.