Затвориха за туристи ГКПП „Маказа” още днес
Към Гърция ще може да се минава само през „Кулата”
От 14:00 часа днес всички туристи към Гърция ще преминават само през ГКПП „Кулата” – „Промахон”, съобщават от ГД „Гранична полиция”. Влизащите в България ще се пропускат през всички пунктове, съобщава Нова тв.
Ограниченията на ГКПП „Капитан Петко войвода” и ГКПП „Ивайловград” важат от няколко дни. От 14:00 часа днес и на ГКПП „Маказа” ще бъде преустановено пропускането на туристи. През граничния пункт ще преминават собственици на имоти в Гърция с документ за собственост.
На ГКПП „Илинден” и ГКПП „Капитан Петко войвода” към Гърция се пропускат товарни автомобили и сезонни работници със съответните документи, на ГКПП „Ивайловград” – само сезонни работници.
Не се извършва преминаване през ГКПП „Златоград” и в двете посоки.
Най-дългото лятно събитие идва в Бургас: Boom Summer Fest събира над 400 артисти и инфлуенсъри
Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура
България посрещна водещите германски туроператори и туристически компании на форума „Изживей България“ (Erlebe Bulgarien)
Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт
Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа
С 0,5% са намалели цените от малката кошница за месец през май
Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване
Дипломатическа експлозия: Израелските десни обърнаха гръб на Тръмп и нарекоха Джей Ди Ванс „измет“
Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ представя юбилейна изложба по повод 80-годишнината на Руси Куртлаков
Руски олигарх продава емблематичния си замък в Германия за 11 млн. евро
Осъдиха на 4 години затвор сина на норвежката принцеса за изнасилване
Румен Радев: Ситуацията е изключително тежка, пари в хазната няма

ХАХАХАХА........