100-килограмовият Юксел Кадриев не излиза от фитнеса заради младо гадже
Горд от постиженията си, Юксел е увековечил една от тренировките си
Водещият на новините по Би Ти Ви Юксел Кадриев най-накрая взе мерки за наднорменото си тегло. Причината – ново любовно завоевание. Именно новата интимна тръпка мотивирала тв звездата да влезе във форма.
Фитнес маниаци разкриха, че всеки ден скандалният новинар подещавал спортен център на столичния бул. „Арсеналски”. Юксел едва дочакал фитнес залите да заработят по старому след извънредното положение и бил сред първите ВИП клиенти, които си купили целогодишна карта. Кадриев спазвал всички изисквания. Носел си собствена хавлиена кърпа и чисти маратонки, а преди и след тренировки собственоръчно дезинфекцирал уредите, които използвал.
Горд от постиженията си, Юксел е увековечил една от тренировките си, като е публикувал снимка в личния си профил в социалните мрежи. Колеги на новинаря разкриха, че вместо с автомобил, всеки ден Кадриев започнал да ходи на работа с велосипед. Той често можел да бъде забелязан да върти педалите на колелото си по бул. „България”, облечен с костюм. Преди да започне да спортува, 47-годишният Юксел често отнасял критики от своята екранна партньорка Виктория Петрова. Синеоката брюнетка му се карала, че прилича на сумист и го съветвала да мине на диета и да започне да прави сутрешни кросове.
Доскоро Кадриев толкова се бе отпуснал, че прехвърляше 100-те килограма и изпълваше малкия екран. Дори в лице водещият бе видимо наедрял. Костюмите му толкова го стягали, че в ефир Юксел излъчваше напрежение, сякаш всеки момент копчетата на сакото му ще се скъсал и ще полетят във всички посоки. След забележка на продуцентите на новините, че трябва да ограничи похапването, защото не изглежда добре на екран, Кадриев решил да започне да спортува. Заради трите операции от дискова херния, които претърпя преди няколко години, той ограничил физическите натоварвания и това се оказало фатално за фигурата му. Юксел бил принуден да зареже тренировките си по карате на стадион „Герена”, а липсата на спорт се отразила пагубно върху фигурата му, пише Уикенд.
Прост тест със сантиметър може да подскаже риска от деменция
Как да кажеш точно какво искаш в леглото
Вучич очаква Сърбия в ЕС до 2035 г.
Важен играч подписа нов договор с Ливърпул
Дрон на любител фотограф затвори за кратко въздушното пространство над летището в София
ЦИК утвърди протоколите за предсрочните избори на 19 април
Турция мисли дали да прати изтребители F-16 в Кипър
Апокалиптичните вярвания за "края на света“ стават все по-масови
Външно министерство призова българите в Ливан да напуснат страната
На борсата: Най-много поскъпват зелените чушки
Мъж с фалшива диплома се опитал да стане лекар в болницата в Лом
Българин плати 475 евро за рози, вие бихте ли дали толкова за своята любима
Двойки, които спират да правят това, се разделят
